Renata Przemyk w Stodole już w sobotę

Już 17 grudnia w Warszawie, w Klubie „Stodoła” Renata wystąpi z żywym, energetyczny koncertem podczas którego wybrane zostały utwory ze wszystkich płyt Artystki.


2011.12.16

opublikował:

Renata Przemyk w Stodole już w sobotę

Usłyszeć będzie można te najbardziej znane piosenki, takie jak „Zero”, „Ten taniec”, „Babę zesłał Bóg”, „Kochana” czy „Odjazd” jak również te, których Artystka dawno nie wykonywała podczas swoich koncertów, np. „ Zapach”, „Zmrok”, „Zazdrosna”, „Unikate” czy „Sara”. Wiele z nich zostanie wykonanych w nieco innych, zmienionych aranżacjach. Z pewnością usłyszeć będzie można najnowszą piosenkę „Jakby nie miało być” w rozbudowanej wersji na duży skład.

Na scenie Renacie towarzyszyć będą wspaniali muzycy:

Maciej Mąka – gitary, Krzysztof Pająk – klawisze, programowanie , Błażej Chochorowski – gitara basowa, Roland , Krzysztof Dominik – perkusja oraz Maciej Inglot – akordeon

I na koniec „mała” ciekawostka:

Na warszawski koncert zostanie przygotowana jeszcze jedna niespodzianka, która z pewnością wszystkich uczestników koncertu bardzo zaskoczy. Będzie ona miała związek z kapelą, która poprzedzi występ Renaty – zespołem Sokół ORKESTAR. Renata wraz z liderem i twórcą tej formacji – Przemkiem Sokołem, przygotowała wspólny numer, w którym będzie mogła pokazać się od całkiem innej strony! A co faktycznie się wydarzy, będzie można zobaczyć i usłyszeć 17-go grudnia!

KLUB STODOŁA

ul. Batorego 10

otwarcie drzwi: 19:00

Ceny biletów:

Przedsprzedaż 45 zł

W dniu koncertu 52 zł

KUP BILET NA TO WYDARZENIE:

Polecane