Reprezentant SBM Labelu w nowym spocie reprezentacji Polski w piłce nożnej


2021.05.31

opublikował:

Reprezentant SBM Labelu w nowym spocie reprezentacji Polski w piłce nożnej

fot. mat. pras.

Europejskie puchary za nami, teraz piłkarski świat skupia się na zbliżającym się Euro. Zmagania ruszą 11 czerwca i potrwają cały miesiąc. Polacy występują w grupie G, w której zagrają również Austria, Izrael, Słowenia, Macedonia Północna i Łotwa. Najlepszym dotychczasowym wynikiem naszej drużyny w Mistrzostwach Europy był ćwierćfinał w 2016 roku. W 2021 kibicom marzy się co najmniej powtórzenie tego rezultatu.

Na profilach Łączy nas piłka w mediach społecznościowych pojawił się nowy spot zagrzewający reprezentację Polski do walki przed jutrzejszym meczem testowym z reprezentacją Rosji. Spotkanie odbędzie się we Wrocławiu. W materiale, który możecie zobaczyć poniżej, pojawił się teoretyk i praktyk footballu – Janusz Walczuk z SBM Labelu.

Nieważne, kim jesteś. Nieważne, co robisz. W tym jednym dniu, wszyscy jesteśmy razem! – z takim hasłem Polacy przystąpią do jutrzejszego pojedynku.

Sprawdź także: Fan do Quebonafide: „Skoro odpuliłeś Karty’ego, to czemu nie przeszkadza ci gość, co dobiera się do dziewczyny w przymierzalni wbrew jej woli”?

Polecane

Share This