Republikańska kandydatka do Kongersu, stwierdziła, że Ameryka potrzebuje mniej Cardi B, a więcej Melanie Trump


2020.08.27

opublikował:

Republikańska kandydatka do Kongersu, stwierdziła, że Ameryka potrzebuje mniej Cardi B, a więcej Melanie Trump

DeAnna Lorraine, republikańska kandydatka do Kongresu napisała na swoim Twitterze, że Ameryka potrzebuje więcej takich kobiet jak Melanie Trump i mniej takich ja Cardi B. Zarzuciła raperce, że niszczy amerykańską młodzież tekstami swoich piosenek i powinna się wstydzić. Dodała także post, w którym wylicza, że Cardi odurzała i okradała swoich klientów za czasów jak była striptizerką, rapuje o swoich genitaliach i psuje młodzież, zdradził ją mąż któremu wybaczyła dając tym zły przykład kobietom, no i wspiera kampanię Joe Bidena i Kamali Harris.

I może nawet po części można by się było zgodzić z jej słowami (sprawdźcie sobie dokładnie tekst do „WAP„), gdyby nie fakt, że na wzór cnót wybrała sobie słabą kandydatkę. I to bardzo szybko wykorzystała pyskata raperka. Na swoim Twitterze opublikowała nagie zdjęcie pierwszej damy jeszcze z czasów gdy ta często pozowała nago do magazynów dla panów i napisała:

– This pic giving me “ yea you fuckin wit some wet ass pussy “ vibes …just sayin🤷🏽‍♀️

No i trudno się z nią nie zgodzić. Fani Cardi B także zasypali DeAnna Lorraine zdjęciami Melanie, pozującej nago i tulącej się do innej nagiej modelki i porównali je z kadrami z klipu „WAP”.

 

Polecane


Share This