Rest i Kafar z Dixon37 idą na rekord. Fani przeciążyli serwer


2019.04.11

opublikował:

Rest i Kafar z Dixon37 idą na rekord. Fani przeciążyli serwer

fot. P. Tarasewicz

10 maja do sklepów trafi wspólna płyta Resta i Kafara z Dixon37 zatytułowana „BSNT (Braci się nie traci)”. Wczoraj ruszyła przedsprzedaż krążka w wersji deluxe oraz pakietów z merchem. Zainteresowanie fanów było tak duże, że przeciążyło serwery należącego do Step Records sklepu Preorder.pl.

Ile tego jest, jeszcze nie wiemy, ale wiemy, że jest bardzo dobrze. Pewnie lecimy na rekord – cieszą się artyści w opublikowanym na profilu Kafara nagraniu. Kafar obchodził wczoraj urodziny, więc fani zrobili mu najlepszy prezent, jaki mógł sobie wyobrazić.

„BSNT” możecie zamówić na tej stronie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KAFARDIX37 (@kafar_dixon37)

„BSNT” to album, którego powstanie Rest i Kafar rozważali już od czasów klasycznego „Od zawsze na zawsze” Dixon37. Współpraca przychodzi obu artystom w sposób naturalny – panowie świetnie rozumieją się muzycznie i obaj obracają się w podobnej estetyce mocnych, chwytliwych bitów. Efektem połączonych sił Kafara i Resta jest spójna, dopracowana płyta, poruszająca życiowe tematy bliskie im obu. Zapowiadany kilkukrotnie krążek to pozycja obowiązkowa dla każdego fana ulicznego rapu spod szyldu Dix37.

Polecane

Share This