Rest: „Mam z Popkiem trzy kawałki, a on po sparingu podziękował mi i powiedział, że miło było mu mnie poznać”


2021.01.24

opublikował:

Rest: „Mam z Popkiem trzy kawałki, a on po sparingu podziękował mi i powiedział, że miło było mu mnie poznać”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Zanim Rest zadebiutował w FFF, miał okazję sprawdzić się m.in. w treningowym pojedynku z Popkiem. W rozmowie z Michałem Rogozińskim reprezentant Dixon37 wspomina, jak w 2018 roku sparował z Popkiem przed jego walką z Erko Junem. Przypomnijmy – po porażce z Bośniakiem raper zdecydował się zakończyć przygodę z KSW.

Odwzorowali sobie gdzieś, że mogę przypominać gabarytami Erko Juna. Wzrostowo podobnie, byłem też wtedy trochę większej postury, bo kulturystyka miała przewagę nad sportami walki. Pomyśleli, że mogę się podobnie ruszać. No i był ten sparing, poszedł jak poszedł – śmieje się Rest. – Mam z Popkiem trzy kawałki, a on po sparingu podziękował mi i powiedział, że miło było mu mnie poznać. Fajnie, że mam z nim trzy kawałki, a on mnie poznał. W drugiej rundzie mnie obalił, chciałem mu zrobić młotka, on wszedł mi pod rękę i wyłapał łokieć na głowę. Niestety ta głowa została rozcięta i musieliśmy skończyć. Niefortunnie, bałem się, że w ogóle nie będzie mógł wyjść do walki. Rozciąłem mu głowę dwa tygodnie przed walką – wspomina artysta.

Sprawdź także: Rest w mocnym singlu z dwoma innymi raperami

W mijającym tygodniu w sieci pojawił się nowy singiel zapowiadający „WNM3”, szykowaną na 12 lutego solową płytę Resta. W kawałku „Ktoś się gapi” gościnnie pojawili się Kabe i Kaz Bałagane. Obok solowego materiału Resta w tym roku mamy dostać także kolejną płytę Dixon37.

Polecane

Share This