Rest rozważa walkę na Fame MMA. Co na to koledzy ze sceny?

Jest jeden wyraźny głos za i jeden przeciw.


2019.05.17

opublikował:

Rest rozważa walkę na Fame MMA. Co na to koledzy ze sceny?

foto: P. Tarasewicz

Podczas planowanej na czerwiec gali Fame MMA 4 zobaczymy m.in. Kizo, Filipka i Jongmena. Nieoficjalnie mówi się, że przeciwnikiem Fifiego będzie Tomb. Choć federacja póki co tego nie potwierdza, Filipek w pewien sposób zrobił to na Instagramie. Kiedy jeden z fanów napisał o jego przeciwniku „On ma z 190 cm i waży 90 kg”, co można odebrać jako opis Tomba, raper nie odciął się od tej uwagi, tylko napisał: „Jest dobry w parterze, ale stóję ma średnią”.

Wygląda na to, że raperzy na dobre zakotwiczyli na galach MMA. Rest przyznał dziś, że także dostaje propozycja walki w tej formule i zastanawia się, czy ją przyjąć.

MMA – coś zaczyna być na rzeczy, odzywają się te mniejsze i większe organizacje, ale póki co priorytetem jest płyta „BSNT”. Co dalej? No właśnie, jak Wy to widzicie? Ja swoje zdanie na ten temat mam i wypowiem je myślę za parę dni, ale nie chcę nic wam sugerować. Nie jest też to tajemnica, że najlepsze warunki chcą dać organizacje freakowe i to zacznie się zapewne hejt. Bo przecież nie powinniśmy się bić nigdzie albo tylko w KSW. Niestety, tak pięknie nie ma nigdzie. Tak więc bić się czy nie? – prosi fanów o radę Rest.

Wśród komentujących nie zabrakło kolegów ze sceny. Hinol śmieje się, pisząc, że Rest powinien zmierzyć się z Martą Linkiewicz, Kafar podkreśla, że będzie go wspierał bez względu na to, jaką podejmie decyzję.

Będzie tyle hejtów co propsów i tu sam sobie odpowiedź, czy to przepalisz. BSNT – napisał Kafar, nawiązując do tytułu nadchodzącej płyty „Braci się nie traci”, którą nagrał właśnie z Restem.

Pomysł występu w Fame MMA jednoznacznie krytykuje Kacper.

Panowie, oszczędźcie wstydu – pisze reprezentant Hipotonii.

Szanuję twoje zdanie, ale jaka to różnica czy Fame, czy coś innego? Freak fight to freak fight. A to, że może nie wszyscy są tam ok, rozumiem, ale w rapie też nie każdy jest ok i przestać rapować nie przestanę z powodu obecności „nieodpowiednich” graczy – odpowiadaRest.

Znacznie przychylniej na tę sprawę patrzy Toony, który życzy Restowi wszystkiego dobrego.

Oczywiście. Bij się tam, gdzie najwięcej kasy i miej gdzieś wypowiedzi tych oszołomów pseudoprawilniakow. Życzę powodzenia i dużo sukcesu – zachęca raper.

Polecane