Rest ustosunkował się do kawałków Bedoesa i Białasa


2018.11.12

opublikował:

Rest ustosunkował się do kawałków Bedoesa i Białasa

foto: kadr z wideo

W czwartek Rest zapowiedział, że w ciągu 24 godzin opublikuje diss, w którym rozliczy się z Bedoesem za incydent z ubiegłego roku. Na początku kwietnia 2017 Bedoes grał koncert w tamtejszym klubie Rejs. Tego samego dnia Dixon37 grali swój koncert w innym białostockim klubie Gwint. Bedoes relacjonował, że artyści próbowali odwołać jego występ, a potem czekali na niego pod Rejsem, przez co reprezentant SB Maffiji musiał uciekać spod klubu w bagażniku taksówki.

Chcecie poznać prawdziwą historię tego, jak było z tym bagażnikiem i całą sytuacją z Białegostoku? Zrobię to tylko raz, nie będę się bawił w odbijanie piłeczki, bo już wtedy chciałem wyjaśnić to w cztery oczy – pisał Rest, po czym wypuścił kawałek „Chwast polskich głośników”. Bedoes odpowiedział niemal natychmiast numerem „00:45”, do dyskusji dołączył również wywołany do tablicy Białas, nagrywając i publikując „Sprostowanie”. Wszystkie utwory pojawiły się w sieci w nocy z czwartku na piątek.

Bedoes jako pierwszy poinformował, że „00:45” jest jego ostatnim komentarzem w tej sprawie i nie zamierza kontynuować beefu. – Wszystkie zdarzenia miały miejsce przed wydarzeniami w Stodole, gdzie nie zrobiłem nikomu nic złego a zostałem zastraszony. Trzymałem to w sobie przez bardzo długo, wstydziłem się i bałem o tym mówić. Jeśli macie podobne sytuacje w swoim życiu nie dajcie się nikomu zastraszyć, nie żyjcie w strachu bo macie tylko jedno życie – wyjaśnił.

Teraz do sprawy – również po raz ostatni – odniósł się Rest. – Nie czekajcie na moją odpowiedź z formie następnego numeru, bo tak jak powiedziałem na samym początku, nie będzie jej niezależnie od tego, kto się w to włączy i ile zwrotek w moim kierunku nagra. Trzeba potrafić być konsekwentnym swych słów. Kawałek, który powstał, jest reakcją na „Kwiat młodzieży polskiej”, gdzie temat już był zamknięty, aż tu nagle zaczął się preorder i po raz kolejny słyszę żalenie się w naszą stronę robienie z nas tych złych, a z siebie ofiary i nagle skromnego człowieka. Hahaha, dobra manipulacja i ładny zabieg marketingowy w jednym. Różnica wieku im nagle przeszkadza, nie będę mówił w jakich sytuacjach im nie przeszkadzała. Zrobiła się ogólna tolerancja wszystkiego. Ja nikogo do nienawiści nie namawiam, ale za trzy lata wypromują wam rapera geja i też powiedzą żebyście byli sobą i nie dali się tłamsić.

Bronicie swoich? Gdzie jest Louis i Avi, którzy stanęli w waszej obronie, a wy ich zwyczajnie zostawiliście na placu boju. Myślcie co chcecie, tylko nie pozabijajcie się w komentarzach, Zdrówka!

PS. Nieważne, skąd jesteś, ile masz lat i ile masz w łapie, czy jesteś bogaty, czy biedny, nigdy nie uciekaj! Problemom zawsze stawiaj czoła – napisał na fanpage’u reprezentant Dixon37.

Polecane

Share This