ReTo przedstawił pierwszego gościa


2021.03.15

opublikował:

ReTo przedstawił pierwszego gościa

fot. kadr z wideo

Szykowany na ten rok nowy krążek ReTo jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez fanów wydawnictw na rodzimej scenie. Póki co poznaliśmy pierwszy singiel – nagrany wspólnie z Kubim Producentem numer „Billy Kid”, który zdążył się już pokryć diamentem.

Kubi Producent, zrobiliśmy to byku ✊🏻 Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu, wszystkim fanom i słuchaczom. Obiecuję że nie zawiodę, już niedługo drugi singiel, a płyta jeszcze w pierwszej połowie 2021 – zapowiadał, chwaląc się diamentem ReTo.

Kiedy dostaniemy kolejne nowości? Wzmożona aktywność ReTo na Instagramie w ostatnich dniach sugeruje, że stanie się to niedługo. Reprezentant chillwagonu ujawnił pierwszego gościa zaproszonego do współpracy. Na następcy krążka „BOA” pojawi się Frosti i będzie to pierwsza kooperacja obu artystów.

Sprawdź także: ReTo z wyjątkowym wyróżnieniem i akcją charytatywną

Szykowana na ten rok płyta ReTo będzie pierwszą nagraną poza NBL. Artysta deklaruje, że nie kończy współpracy z tą firmą, zmienia jedynie jej profil.

Przypominamy, że ReTo jest jednym z niewielu polskich raperów, którzy mogą się pochwalić klipem, mającym na koncie ponad 100 mln wyświetleń na YouTube. Magiczną barierę przekroczyło wideo do kawałka „Half Dead” Quebonafide z jego udziałem. To dopiero czwarty rodzimy teledysk rapowy, który obejrzano ponad 100 mln razy. Wcześniej udało się to GrubSonowi i jego „Na szczycie”, Tymkowi i „Językowi ciała” oraz Kaenowi, Wdowie i Cheebie z klipem do „Zbyt wiele”. Kto będzie następny? Do 100 milionów zbliżają się dwa klipy Palucha – „Bez strachu” ma 98,4 mln, „Szaman” 96,4 mln. „Jeden moment” K2 i Buki ma już 97,7 mln, „Eldorado” Deemza, Bedoesa i PlanaBe 97,3 mln. Wygląda się na to, że najbliższe tygodnie mogą przynieść kolejne stumilionowe wyniki w polskim rapie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez billy (@reto_synku)

Polecane

Share This