Richie Stephens w Polsce


2013.06.27

opublikował:

Richie Stephens w Polsce

Richie Stephens, producent m.in. rytmu Acid Rock, który posłużył Gentlemanowi jako podkład słynnego hitu „Leave Us Alone”, już w piątek pojawi się na scenie festiwalu Lemon w Łowiczu. Artysta zapowie tym samym swoją wizytę w Płocku, gdzie zaprezentuje materiał z nowej, planowanej na 5 lipca, płyty.

Występ Richiego Stephens’a u boku Gentlemana ma związek z ich wspólną trasą koncertową promującą wydawnictwo „Live Your Life”, zawierającą takie kompozycje jak „Warrior”, „I Found Heaven” czy tytułowy „Live Your Life”. Artysta należy do jamajskiej ekstraklasy, poruszającej się w estetyce post soulowej oraz nowoczesnego r’n’b. Jego potężny wokal doskonale sprawdza się w produkcjach zarówno roots reggae jak i dancehall, o czym będziemy mogli się przekonać już niebawem. Bilety na Lemon Festival można kupić za pośrednictwem serwisu Ebilet.pl.

Gentleman & The Evolution / special guest: Richie Stephens / Lemon Festival – Łowicz

Na Lemon Festivalu zagrają ponadto:

P.O.D.,

Billy Talent,

Skindred,

Luxtorpeda,

Jelonek,

Chemia,

Mesajah,

Poparzeni Kawą Trzy,

Frontside,

At The Lake,

Infernal Bizzare,

C Cztery,

Frog`n`Dog

Lemon Festival 2013 – druga edycja imprezy, która w dniach 28-29 czerwca 2013 odbędzie się w Łowiczu. To wydarzenie o charakterze rockowym, ale nieograniczające się tylko do samego rocka. Na festiwalu gościć będą najlepsi artyści łączący w swojej twórczości różne style muzyczne. A na koniec live actów zaprezentują się najciekawsi DJ-e z kraju i zagranicy, którzy swoje fascynacje muzyczne czerpią z rocka oraz cięższych brzmień.

Lemon Festival 2013 to dwie sceny: główna i klubowa. To produkcja na najwyższym poziomie z zaangażowaniem najnowocześniejszych systemów scenicznych, świetlnych i dźwiękowych. Poza atrakcyjnymi koncertami uczestnicy będą mieli do dyspozycji pole namiotowe i zaplecze gastronomiczne.

Warto podkreślić, że Łowicz to doskonałe miejsce, do którego można bardzo szybko dotrzeć wykorzystując każdy środek transportu. Autostrada A2 oraz doskonała infrastruktura kolejowa, a także bliskie położenie lotnisk w Warszawie, Łodzi czy nawet Poznaniu pozwala bardzo optymistycznie spoglądać na przyszłość nowo powstającej imprezy.

Polecane

Share This