Rick Ross kończy beef The Game’a z Meek Millem


2016.10.31

opublikował:

Rick Ross kończy beef The Game’a z Meek Millem

foto: mat. pras.

Niedawno zastanawialiśmy się nad tym, czy wydany właśnie krążek Meek Milla „Dreamchasers 4” w jakiś sposób odnowi konflikt między raperem z Filadelfii a The Game’em. Mimo że na płycie nie znajdziemy jednoznacznego dissu, to niektórzy już doszukali się kilku dwuznacznych linijek, które można by odnieść do rapera z Compton. Być może jednak te odkrycia są na wyrost, bo sam Mill najwyraźniej nie jest zainteresowany kontynuowaniem walki.

Wygląda też na to, że sprawa jest zamknięta również ze strony The Game’a. Potwierdził to Rick Ross, kumpel Milla, który postanowił wybrać się do Los Angeles, by tam przekonać Game’a, że kontynuowanie beefu nie ma sensu. „To już przeszłość”, powiedział Rozay w filmiku opublikowanym na Snapchacie (poniżej od 1:40). „Zaróbmy lepiej kolejny milion”.

To nie pierwszy raz, gdy Rozay interweniuje w konflikt, którego jedną ze stron jest Meek Mill. Jakiś czas temu raper musiał także godzić kumpla z członkiem własnej wytwórni Maybach Music, raperem Wale’em.

Warto dodać, że nieco inny ton przybrał Ross, gdy chodziło o beef Milla z Drakiem. „W razie czego zabiorę się za ciebie”,groził Drake’owi .

 

 

Polecane

Share This