Rihanna atakuje Donalda Trumpa po ataku w Teksasie. „Łatwiej zdobyć AK-47 niż wizę”


2019.08.05

opublikował:

Rihanna atakuje Donalda Trumpa po ataku w Teksasie. „Łatwiej zdobyć AK-47 niż wizę”

fot. mat. pras.

W weekend w teksańskim El Paso doszło do strzelaniny, w wyniku której zginęło 20 osób, a kolejnych 26 odniosło obrażenia. Sprawcą ataku był 21-letni Amerykanin Patrick Crusius. Donald Trump potępił atak i złożył kondolencje rodzinom ofiar. Rihanna skrytykowała prezydenta, zrzucając winę za wydarzenia z Teksasu, a także niedawną strzelaninę w Kalifornii, właśnie na niego.

W twoim kraju w ostatnim czasie miały miejsce dwa ataki terrorystyczne, w wyniku których zginęło prawie 30 niewinnych ludzi. Stało się to zaledwie kilka dni po kolejnym ataku terrorystycznym w Kalifornii, gdzie terrorysta mógł LEGALNIE kupić karabin (AK-47) w Vegas, a następnie pojechać z nim na festiwal żywności, gdzie pozbawił życia sześć osób, w tym niemowlę – wypomina prezydentowi artystka.

Wyobraź sobie świat, w którym łatwiej jest zdobyć AK-47 niż WIZĘ! Wyobraź sobie świat, w którym buduje się mur, aby zatrzymać terrorystów W AMERYCE! Składam modlitwy i najgłębsze kondolencje dla rodzin i bliskich wszystkich ofiar z Teksasu, Kalifornii i Ohio! Tak mi przykro z powodu Waszej straty! Nikt nie zasługuje na taką śmierć! NIKT! – komentuje Rihanna.

Do strzelaniny w El Paso odnieśli się m.in. John Legend czy Cardi B, podkreślając, że atak miał podłoże rasistowskie.

Co zamierzasz zrobić, aby kontrolować niektórych ze swoich RASISTOWSKICH ZWOLENNIKÓW? – pyta Donalda Trumpa Cardi B. Prezydent póki co nie komentuje ani jej słów, ani wypowiedzi Rihanny.

Polecane

Share This