Rihanna będzie zeznawała


2009.06.12

opublikował:

Rihanna będzie zeznawała

Powiadomienie Ri dostała w ostatni wtorek, 9 czerwca. Wynika z niego, że gwiazda będzie się musiała stawić 22 czerwca w sądzie w Los Angeles, by tam zeznawać przeciwko swojemu byłemu chłopakowi, Chrisowi Brownowi. „Oficerowie śledczy odwiedzili moje biuro i zostawili list dla Rihanny”, powiedział Donald Etra, pełnomocnik Rihanny, w wypowiedzi dla „People”. „Jeśli na wstępnym przesłuchaniu się nie skończy, sąd będzie wymagał od niej stałej obecności i będzie musiała odpowiadać na wszystkie pytania zgodnie z prawdą.”

Chris Brown jest oskarżony o pobicie Ri w lutym tego roku. Gwiazdor nie przyznał się do winy.

Rihanna Będzie Zeznawała

Sprawa będzie miała miejsce 22 czerwca. Według adwokata Donalda Etry, Rihanna powinna na dniach otrzymać wezwanie do stawienia się w sądzie. Etra jest przekonany także, że jego klientka dostosuje się do wezwania i będzie zeznawać w sprawie.

Przypomnijmy, że wszystko to związane jest pobiciem Rihanny przez Chrisa Browna w dniu 8 lutego bieżącego. Para miała małą kłótnię na ulicach Los Angeles, która następnie przerodziła się w rękoczyny. Do dziś nie są znane bezpośrednie przyczyny pobicia.

Popularne newsy

Polecane

Share This