Rihanna & Drake – „What`s My Name” (Video)


2010.11.15

opublikował:

Rihanna & Drake – „What`s My Name” (Video)

Przypomnijmy, że najnowszy album Rihanny, zatytułowany „Loud” trafi do polskich sklepów 19 listopada. Obecnie wydawnictwo promuje numer „What`s My Name”, który piosenkarka nagrała z gościnnym udziałem Drake. Od dziś klip do tego kawałka możecie oglądać na naszej stronie.

Pierwszym singlem promującym płytę był natomiast utwór „Only Girl (In The World)” wyprodukowany przez duet z Norwegii – Stargate.

Producenci współpracują z wokalistką od 2006 roku i są odpowiedzialni za brzmienie i sukces takich przebojów Rihanny jak „Unfaithful”, „Don’t Stop The Music”, „Hate That I Love You” (nagrany wspólnie z Ne-Yo), „Take A Bow” oraz „Rude Boy”.

Nowy album to powrót do muzyki tanecznej i stylistyki poprzednich płyt wokalistki.

 

Pochodząca z Barbadosu Rihanna zadebiutowała w 2005 roku płytą „Music Of The Sun”, z której pochodził przebój „Pon De Replay”. Kolejnym w dyskografii był platynowy album „A Girl Like Me” z hitami „S.O.S.” i „Unfaithful”. „Good Girl Gone Bad” z maja 2007 roku zdobył status podwójnej platyny i przyniósł kolejne wielkie przeboje: „Umbrella” (z udziałem Jay-Z), „Shut Up And Drive”, „Hate That I Love You” (z udziałem Ne-Yo) i „Don’t Stop The Music”. Wznowienie płyty „Good Girl Gone Bad: Reloaded” (styczeń 2009) przyniosło kolejne hity: „Take A Bow”, „Disturbia” i „Rehab”.

Najnowsza płyta to następca wydanego w listopadzie 2009 roku albumu „Rated R”. Płyta ukazała się również w wersji zawierającej remiksy „Rated R: Remixed” (maj 2010).

Rihanna występem w Chicago zakończyła niedawno trasę koncertową „Last Girl On Tour” promującą jej ostatnią płytę „Rated R”.

Polecane

Share This