Rihanna pokazała zdjęcie w bikini z sylwestra


2021.01.02

opublikował:

Rihanna pokazała zdjęcie w bikini z sylwestra

Postanowienie noworoczne Rihanny? Wywrzeć presję – post takiej treści pojawił się na Instagramie Rihanny 1 stycznia. Poza tekstem piosenkarka opublikowała także zdjęcia prezentujące jej sylwestrową kreację.

Przypomnijmy, że gwiazda spędzała sylwestra na swoim rodzinnym Barbadosie. Już podczas świąt dołączył do niej A$AP Rocky. Jak donosi zagraniczna prasa wokalistka i raper są prawdopodobnie parą od jakiegoś czasu.

SPRAWDŹ TAKŻE: Rihanna i Megan Thee Stallion na seksownych zdjęciach reklamujących Savage X Fenty

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.


 

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

Koniec roku 2020 przyniósł Rihannie pozew sądowy

King Khan i jego córka Saba Lou złożyli pozew przeciwko Rihannie, za wykorzystanie w jednej z reklam marki Fenty ich utworu „Good Habits (and Bad)” z 2018 roku. Jak twierdzą, numer pojawił się w jednym z postów Rihanny reklamujących Fenty bez ich zgody. Wszystko wskazuje na to, że słynna wokalista lub jej ludzie wykorzystali „Good Habits (and Bad)” bez odpowiedniej zgody i uiszczenia odpowiednich opłat. Ich problem jest tym większy, że film zamieszczony w poście odtworzono 3.4 mln razy.

King Khan i Saba Lou domagają się zaprzestania używania ich utworu i odszkodowania za bezprawne użycie piosenki. Management Rihanny na razie nie odniósł się do stawianych artystce zarzutów.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Na Instagramie Justina Biebera pojawił się timelapse ukazujący kulisy pozbywania się tatuaży z całego ciała piosenkarza.

Opublikowany przez cgm Piątek, 1 stycznia 2021

Polecane

Share This