Rihanna rozpala zmysły zdjęciem topless


2021.02.16

opublikował:

Rihanna rozpala zmysły zdjęciem topless

Zaledwie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że po zaledwie dwóch latach Rihanna i LVMH zostali zmuszeni do zamknięcia marki odzieżowej Fenty. Właściciele uspokają, obiecując, że to nie całkowite wycofanie się z rynku, a jedynie czasowe zawieszenie „w oczekiwaniu na lepszy klimat finansowy”. Tyle tytułem oficjalnego komunikatu, ale analitycy BBC sugerują, że problemem Fenty były ceny produktów, które okazały się zbyt wysokie dla odbiorców, do których chciała dotrzeć Rihanna. Ich zdaniem zanim Fenty wróci na rynek, właściciele marki będą musieli zweryfikować swoją strategię i dostosować ceny produktów do zasobności portfela fanów piosenkarki.

Przypominamy, że obok odzieży Fenty Rihanna dostarcza także na rynek kosmetyki linii Fenty Beauty i Fenty Skin, a także bieliznę Savage X Fenty. To właśnie tę ostatnią markę wokalistka promuje zdjęciem, na którym pozuje topless i w satynowych bokserkach. Po 13 godzinach od publikacji fotka ma już ponad 8,5 mln polubień.

Sprawdź także: Rihanna pozwana za nielegalne wykorzystanie muzyki

Pozamuzyczna działalność Rihanny przyniosła jej prawdziwą fortunę. Artystka znalazła się na 33 miejscu listy najbogatszych przedsiębiorców w Stanach. Eksperci szacują wartość jej majątku na 600 mln dolarów. Według publikacji Forbesa Fenty Beauty miało w 2019 roku ponad 600 milionów dolarów sprzedaży, a linia bielizny Savage x Fenty zapewniła inwestorom 50 milionów dolarów. Ponadto jej charytatywna Fundacja Clara Lionel zebrała 22,5 miliona dolarów na pomoc w związku z COVID-19.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

Część fanów nieśmiało liczy, że zniknięcie Fenty z rynku sprawi, że artystka będzie mieć więcej czasu na muzykę. Od wydania „ANTI” pod koniec stycznia minęło pięć lat, od tego czasu gwiazda z Barbadosu jedynie incydentalnie udziela się gościnnie. Od dwóch lat mówi się, że artystka nagrywa krążek utrzymany w reggae’owym klimacie. Płyty nie ma, singli nie ma, a sama Rihanna najpierw obiecywała, że krążek ukaże się w 2020, ale potem wycofywała się z tych deklaracji. W ubiegłym roku wokalistce zdarzało się powiedzieć, że nie wyda teraz płyty, ponieważ w przeciwieństwie do prezydenta USA jest zajęta ratowaniem świata, innym razem współpracownicy artystki donosili, że materiał, który dotychczas powstał, nie spełnia oczekiwań Rihanny, dlatego prace nad nim nadal trwają.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This