Rihanna wreszcie zdradza, co usłyszymy na jej nowej płycie i zaskakuje słuchaczy


2021.09.24

opublikował:

Rihanna wreszcie zdradza, co usłyszymy na jej nowej płycie i zaskakuje słuchaczy

fot. Instagram / @badgalriri

Nowa płyta Rihanny? Część fanów straciła już nadzieję, że kiedykolwiek się jej doczekają. Trudno się dziwić – artystka wydaje się skupiać na wszystkim, tylko nie na muzyce. Tymczasem rozmawiając z Associated Press podczas pokazu bielizny swojej marki Savage X Fenty gwiazda wreszcie odniosła się do tematu następcy „ANTI” sprzed ponad pięciu lat.

Ostatnie konkretne wieści na temat nowej muzyki Rihanny pochodzą z 2018 roku. Wówczas dowiedzieliśmy się, że artystka odbiła w stronę reggae i to miała być główna inspiracja towarzysząca jej w pracy nad utworami. Teraz gwiazda deklaruje, że album, który szykuje, będzie dla jej słuchaczy absolutnym zaskoczeniem.

Nie spodziewacie się tego, co usłyszycie, po prostu wbijcie to sobie do głów. Cokolwiek wiecie o Rihannie, nie będzie tym, co usłyszycie. Naprawdę eksperymentuję – przyznała artystka – Muzyka jest jak moda – powinieneś móc się nią bawić. Powinnam móc nosić, na co tylko mam ochotę i do muzyki podchodzę w ten sam sposób. Dobrze się bawię i gwarantuję, że to będzie coś zupełnie innego – zapowiedziała.

Kiedy możemy się spodziewać albumu? Tego Rihanna niestety na razie nie zdradza.

Polecane

Share This