Rihanna z kolejnym nowym utworem w ostatnich dniach


2022.11.11

opublikował:

Rihanna z kolejnym nowym utworem w ostatnich dniach

fot. mat. pras.

W sieci pojawił się kolejny w ostatnich dniach utwór Rihanny. Niestety, nie jest to zapowiedź jej płyty, a druga piosenka nagrana na potrzeby promocji filmu „Black Panther: Wakanda w moim sercu”, który od dziś możecie oglądać w polskich kinach. Nie będzie żadnym spoilerem napisanie, że w nowej produkcji Marvel Studios obserwujemy świat po śmierci T’Challi, więc Wakandy broni inna Czarna Pantera. Kto? Prawdopodobnie się domyślacie, napiszemy jedynie, że tytuł utworu „Born Again” jest tutaj bardzo wymowny.

Ścieżka dźwiękowa „Black Panther: Wakanda Forever – Music From and Inspired By” jest już dostępna. Płytę wyprodukowali Ryan Coogler, Ludwig Göransson, Archie Davis i Dave Jordan. Wiodący singiel Rihanny „Lift Me Up” przeszedł już do historii jako piosenka najczęściej dodawana do playlist w historii amerykańskiego radia. Utwór zgromadził najwięcej odtworzeń i największą w historii publiczność.

Soundtrack zawiera gościnne występy ponad 40 międzynarodowych artystów i został nagrany w Lagos, Meksyku, Londynie i Los Angeles. Poza Rihanną na płycie usłyszymy takich artystów jak Tems, Fireboy DML, OG DAYV feat. Future, CKay feat. PinkPantheress czy E-40.

i

Polecane

Share This