Rita Ora kusi nagimi zdjęciami


2020.08.03

opublikował:

Rita Ora kusi nagimi zdjęciami

Foto: instagram.com/ritaora/

Rita Ora raczej nie ma problemu z pokazywaniem swoim 16 milionom fanów, w jak dobrej formie jest jej ciało. Słynna piosenkarka dość często publikuje na swoim Instagramie seksowne foty z sesji zdjęciowych dla rożnych magazynów. Często znajdziemy u niej także prywatne fotografie w samej bieliźnie. Tym razem jednak, Rita postanowił pójść na całość i zamieściła selfie, które zrobione zostało podczas opalania. I to opalania nago. Przy fotkach Ora pozostawiła opis:

– Seria z opalania. Kto z was także nudzi się podczas opalania?

SPRAWDŹ TAKŻE: Rita Ora podwoiła swój majątek

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

sunbathing series. Starts now…. who else gets bored when sunbathing? 🌞

Post udostępniony przez RITA ORA (@ritaora)

Przypomnijmy, że po premierze utworu “Girls”, w którym obok Rity pojawiły się Cardi B, Bebe Rexha i Charli XCX, środowisko LGBTQ skrytykowały Orę, za działanie na szkodę całej społeczności i spłycenie tematu. Na te oskarżenia szybko odpowiedziała sama zainteresowania, stwierdzając, że jest biseksualna.

– Ten utwór został napisany, żebym mogła przekazać swoją prawdę i jest dokładnym opisem prawdziwego i bardzo szczerego doświadczenia w moim życiu. Ja nie dostrzegam płci. Liczy się dla mnie tożsamość. W swoim życiu byłam w romantycznych relacjach zarówno z kobietami jak i z mężczyznami. To moja osobista droga – przyznała piosenkarka.

Polecane


Share This