Rival Sons wracają do Polski


2018.10.16

opublikował:

Rival Sons wracają do Polski

foto: Ewelina Eris Wójcik / Show The Showfoto: Ewelina Eris Wójcik / Show the Show

Już 21 lutego na zaproszenie agencji Go Ahead do Polski wróci grupa Rival Sons. Amerykanie wystąpią w warszawskim klubie Stodoła. Bilety na koncert trafią do sprzedaży w najbliższy piątek i będą dostępne w serwisie Ticketclub.pl.

Rival Sons inspirują się głównie hard rockiem i bluesem. Grupa powstała w 2008 roku w słonecznej Kalifornii, a pierwszy materiał Rival Sons, zatytułowany „Before The Fire”, powstał rok później. W 2010 roku muzycy podpisali kontrakt płytowy z wytwórnią Earache Records, a wynikiem tej współpracy jest ich najpopularniejszy dotąd krążek – „Pressure & Time”.

Obecnie mają już na koncie pięć studyjnych albumów, a na początku 2018 roku grupa ogłosiła przejście do nowej wytwórni (Low Country Sound). Rival Sons są znani przede wszystkim z wyśmienitych koncertów! Muzycy mieli już okazję występować u boku m.in. Alice Cooper, Kid Rocka i Judas Priest. Na koncie mają również supportowanie takich rockowych legend jak Deep Purple, Black Sabbath i Aerosmith. Mimo kilkukrotnych już wizyt w Polsce zespół wciąż cieszy się wzrastającą popularnością w naszym kraju i gra zawsze dla pełnych klubów – z pewnością będzie tak i tym razem. Dodatkowo, przed Rival Sons zagrają The Sheepdogs.

Polecane


Share This