Riverside przekłada trasę. Poznaliśmy nowe daty I’m Your Private Wasteland 2020


2020.03.18

opublikował:

Riverside przekłada trasę. Poznaliśmy nowe daty I’m Your Private Wasteland 2020

foto: Artur Rawicz / mfk.com.pl

W związku z pandemią COVID-19 zespół Riverside postanowił przełożyć zaplanowane na kwiecień koncerty trasy I’m Your Private Wasteland 2020. Finałowe koncerty promujące album „Wasteland” odbędą się w czerwcu, zakupione dotąd bilety zachowują oczywiście ważność.

Kochani! W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia zdrowia i niepewnością, co do kwietniowych terminów, zdecydowaliśmy, że finał naszej trasy „I’m Your Private Wasteland Tour 2020” zostanie przełożony na miesiąc czerwiec 2020. Wierzymy, że do tego czasu uda się wspólnymi siłami opanować całą sytuację.

Poniżej znajduje się lista nowych dat. Koncerty odbędą się w tych samych miejscach, a bilety zakupione na pierwotne terminy zachowują swoją ważność. Wszystkie osoby, które bilety nabyły, otrzymają stosowne maile ze szczegółowymi informacjami, również na temat ewentualnego zwrotu biletów.

Mamy nadzieję, że mimo zmiany terminów, wciąż uda nam się z wami spotkać.

A tymczasem dbajcie o siebie i zostańcie przez najbliższe dni w domach. Bo nigdzie nie jest tak dobrze jak we własnym „shelter of mine” – komentuje grupa.

Riverside – „I’m Your Private Wasteland 2020”
+ gość specjalny – Mission Jupiter

18.06 – Wrocław – A2
19.06 – Gliwice – Arena Gliwice (Mała Hala)
20.06 – Gdańsk – Stary Maneż
21.06 – Poznań – Sala Ziemi
24.06 – Warszawa – Progresja
27.06 – Kraków – Studio

Polecane

Share This