Rizi i Floral Bugs łączą siły w bangerze „Polonez”

Wspólny numer raperów jest już w sieci.


2021.08.04

opublikował:

Rizi i Floral Bugs łączą siły w bangerze „Polonez”

fot. mat. pras.

Rizi Beizeti po ostatnich ciekawych featach z Silesem “Big Love” i Cheatzem “Demon”, tym razem wjeżdża z mocnym bangerem “Polonez”, produkcji 4Money z gościnnym udziałem Florala Bugsa, tegorocznego młodego Wilka.

Autorem ilustracji i animacji jest Tomasz Manowski.

Mimo niespełna 20 lat Floral Bugs imponuje nie tylko dojrzałością, ale i dorobkiem. Wydana w tym roku „Moja sztuka” jest już trzecim krążkiem w jego dorobku. W rozmowie z Marcinem Flintem raper mówi nie tylko o swojej trylogii „Sztuk”, ale też o artystycznych początkach i o tym, że początkowo nie widziano w nim muzycznego potencjału, o dojrzewaniu pod okiem Słonia i o tym, jak wiele mu dało, a także o wyprowadzce z domu, studiach i licznych zmianach w życiu.

Goszcząc artystę w naszej redakcji nagraliśmy nie tylko Flintesencję. Poniżej znajdziecie także nowy odcinek Jak K***a Żyć?, w którym raper mówi m.in. do czego chciałby przekonać ludzi, co chciałby przeżyć, a także co zrobiłby, gdyby został prezydentem Polski.

Od kilku dni na naszych łamach możecie zobaczyć także Najgorsze Pytania z autorem „Mojej sztuki”. Dowiecie się z nich m.in., czym dla Bugsa jest gang, któremu z Młodych Wilków zostawiłby kota pod opiekę, czy zagłosowałby na Słonia, gdyby ten kandydował na prezydenta? Artysta zdradził nam także, co jest kluczowe w wypracowywaniu własnego stylu i odpowiedział na pytanie o to, który MC jest w stanie wystraszyć go tym, co nawija.

Polecane

Share This