Robbie Williams był bliski śmierci. Powód jego stanu jest naprawdę zaskakujący


2020.12.17

opublikował:

Robbie Williams był bliski śmierci. Powód jego stanu jest naprawdę zaskakujący

foto: P. Tarasewicz

W udzielonym niedawno wywiadzie Robbie Williams przyznał, że był bliski śmierci. Wszystko przez wyjątkowo niebezpieczne stężenie rtęci i arszeniku w jego organizmie.

– Zrobiłem testy za namową swojej żony, którą ciągle się na coś testuje. Okazało się, że lekarz wykrył w moim organizmie niebezpieczne stężenie rtęci i arszeniku. Jak sam powiedział, nigdy nie widział takich wyników jak u mnie – twierdzi Robbie.

Co ciekawe powodem zatrucia Williamsa było zbyt częste jedzenie ryb. Muzyk twierdzi, że jadał dania rybne minimum da razy dziennie. Dzień po otrzymaniu zaskakujących wyników, muzyk przeszedł na weganizm.

Przypomnijmy, że w tym tygodniu Robbie wypuścił świąteczny teledysk, w którym parodiuje premiera Wielkiej Brytanii – Borisa Johnsona.

W swoim najnowszym teledysku do utworu „Can’t Stop Christmas”, Robbie Williams zażartował z brytyjskich premierów – Borisa Johnsona oraz Theresy May. Robbie Williams sam wcielił się w nim w szefa rządu, z przymrużeniem oka i ironią odnosząc się do niejednokrotnie sprzecznych ze sobą restrykcji, wprowadzanych przez gabinet Johnsona, w walce z epidemią koronawirusa. Klip zawiera parodię konferencji prasowej premiera Wielkiej Brytanii i jego doradców, do której dołącza – oczywiście tanecznym krokiem – była premier Theresa May.

Teledysk ilustruje singiel „Can’t Stop Christmas” – świąteczną piosenkę dopasowaną do realiów 2020 roku. Nawiązując do obowiązkowych w każdym dniu 2020 roku wideokonferencji, świątecznych prezentów w postaci skarpetek i żeli do dezynfekcji, kupowanych oczywiście online, Robbie śpiewa o Mikołaju, który w tym roku zachowuje co najmniej dwa metry odstępu. Celem utworu jest choć na chwilę przywrócenie nadziei i dobrego humoru w czasach, w których coraz częściej odczuwamy nie tylko strach, ale też znużenie i zniecierpliwienie. „Ludzie potrzebują mieć coś, w co mogą wierzyć, po roku spędzonym w zamknięciu” – śpiewa Robbie.

Singiel promuje odświeżona wersję płyty „The Christmas Present” – świątecznej płyty Robbiego Williamsa. Podwójny album zawiera znakomity mix oryginalnych utworów oraz coverów świątecznych klasyków, z gościnnym udziałem Roda Stewarta, Bryana Adamsa, Jamiego Culluma oraz Tysona Fury. Album zapewnił Robbiemu trzynasty numer jeden na brytyjskiej liście przebojów, co wyrównało rekord ustanowiony wcześniej przez Elvisa Presleya. Płyta dostępna jest na CD, winylu oraz w streamingu.

Polecane


Share This