Robbie Williams nie pozwoli zatrzymać świąt


2020.11.21

opublikował:

Robbie Williams nie pozwoli zatrzymać świąt

Robbie Williams prezentuje nowy świąteczny singiel “Can’t Stop Christmas”. Utwór to zabawna gra z tradycyjną świąteczna piosenką, która w obliczu niespodziewanego obrotu spraw w 2020 roku zyskuje nieco przewrotne znaczenie – nie rezygnując oczywiście ze świątecznych dzwoneczków.

Nowy singiel powstał we współpracy z wieloletnimi producentami Robbiego – Guyem Chambersem oraz Richardem Flackiem. Nawiązując do obowiązkowych w 2020 roku facetime’ów i zoomów oraz prezentów w postaci skarpetek i żeli do dezynfekcji, a także zakupów online oraz utrzymywania społecznego dystansu, Robbie śpiewa: „Mikołaj jest już w swoich saniach, ale teraz jest dwa metry dalej”. Robbie uchwytuje ducha Świąt 2020 dla nas wszystkich, zamieniając strach w nadzieję.

Singiel promuje odświeżona wersję płyty „The Christmas Present” – świątecznej płyty Robbiego Williamsa. Podwójny album zawiera znakomity mix oryginalnych utworów oraz coverów świątecznych klasyków, z gościnnym udziałem Roda Stewarta, Bryana Adamsa, Jamiego Culluma oraz Tysona Fury. Album zapewnił Robbiemu trzynasty numer jeden na brytyjskiej liście przebojów, co wyrównało rekord ustanowiony wcześniej przez Elvisa Presleya. Płyta dostępna jest na CD, winylu oraz w streamingu.

Polecane

Share This