Robert Lewandowski tańczy do nowego numery Drake’a

„Right foot up, left foot, slide" - dołączycie?


2020.04.09

opublikował:

Robert Lewandowski tańczy do nowego numery Drake’a

fot. mat. pras.

Drake udostępnił właśnie pierwszy w tym roku numer „Toosie Slide”. Na kilka dni przed premierą raper skontaktował się z tancerzami Toosie, Ayo & Teo oraz Hiii Key. Poprosił ich o ułożenie układu choreograficzny do nowego kawałka. Uporali się z zadaniem w 45 minuty, a efekty możemy sprawdzić na kanale YouTube Drake’a.

W „Toosie Slide” Drake daje dokładne instrukcje, jak wykonać układ: „Right foot up, left foot, slide / Left foot up, right foot, slide / Basically, I’m sayin’, either way, we about to slide / Can’t let this one slide”. Z powodu kwarantanny większość z nas spęcza czas w domach, więc warto wypróbować układ w domowym zaciszu. Robert Lewandowski już to zrobił, a efekty zamieścił na swoim TikToku. Dołączycie?

@_rl9Vibes 😉 ##toosieslide ##fyp♬ original sound – anakeet

Toosie to popularny tancerz na Instagramie, występował m.in. z Future. Ayo & Teo to bracia, którzy tworzą rapowy zespół. Ich kawałek „Rolex” z 2017 ma w Stanach status platyny, a taniec do „The Box” Roddy’ego Riccha w wykonaniu duetu ma już ponad 9 mln wyświetleń. Hiii Key może liczyć na sporą grupę fanów na YouTube i Instagramie.

Sprawdź też: Fu komentuje konflikt Jongmena i Soboty

Polecane

Share This