Robert M: Gang Albanii nie był zrobiony dla pieniędzy


2019.12.29

opublikował:

Robert M: Gang Albanii nie był zrobiony dla pieniędzy

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PLfoto: P. Tarasewicz

Przypomnimy, że Alibaba i Rob Gryn (jeden z najbogatszych Polaków według Forbes’a) mają na swoim koncie wspólny kawałek „Lecimy”. Teraz Rob na swoim kanale publikuje podcasty pod tym samym tytułem. Gościem najnowszego odcinka był Robert M. Panowie poruszyli m.in. temat robienia czegoś dla pieniędzy. Robert, odpowiedzialny za Gang Albanii przyznał, że zespół, który tworzył m.in. z Popkiem, nie został stworzony dla pieniędzy.

– Przede wszystkim nie można robić muzyki dla pieniędzy. Z tego co zauważyłem, jeśli ktoś coś robi dla pieniędzy, to raczej mu to nie wychodzi. Jeśli robisz coś dla ludzi z pasji, to to ludzi nakręca i daje pozytywną energię. Jak się potrafię przyznać do porażki. Nie raz robiłem projekt, który mia zarobić i nie zarobił (…)

Gang Albanii to był najbardziej dochodowy zespół od x lat, bez względu na to jaka to muzyka. I wiesz, że to nie było zrobione dla pieniędzy? Naprawdę, to ci mówię szczerze. Oczywiście jak to wyszło, to ja wiedziałem, że to zarobi jakąś tam sumę. Ale to nie było zrobione dla pieniędzy. Tak naprawdę gość, który zmotywował mnie do tego projektu i potem mu o tym powiedziałem, że to dzięki niemu to zrobiłem, to był zaskoczony i powiedział – Ty no faktycznie. Ale to może kiedyś o tym opowiem, bo planuję wydać jakąś książkę może – powiedział Robert.

Polecane


Share This