Robert M zapowiada współpracę z kultową polską wokalistką


2021.02.27

opublikował:

Robert M zapowiada współpracę z kultową polską wokalistką

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PLfoto: P. Tarasewicz

Czyżby Robert M szykował nowy projekt? Słynny polski producent zaskoczył swoich fanów zapowiedzią wyjątkowej współpracy z jedną z kultowych polskich wokalistek. Artysta opublikował zdjęcie z Edytą Bartosiewicz i ujawnił, że pracują właśnie pracują nad nowym kawałkiem. Jak na razie nie podał jednak żadnych konkretów i nie wiemy kiedy usłyszymy efekty współpracy Roberta M z Edytą Bartosiewicz.

Królowa, ile łez i emocji przy Muzyce Edytki było i jest ❤️ – napisał Robert M. – Będziemy pracować nad kawałkiem , co wyjdzie i czy wyjdzie czas pokaże , ale idzie wielka sprawka – dodał i oznaczył przy tym Emasa.

Internauci bardzo pozytywnie zareagowali na zapowiedź współpracy i pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów. Wielu z nich niecierpliwie czeka na nowości od producenta – w końcu ostatni jego numer pojawił się na jego kanale YouTube w grudniu 2019 roku. Nic więc dziwnego, że czują głód.

SPRAWDŹ TAKŻE: Robert M: Gang Albanii nie był zrobiony dla pieniędzy

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert M. (@frankoalibaba)

Robert M był niedawno gościem Tomasza Sarary, kickboxera i boksera wagi ciężkiej. Jednym z tematów rozmowy obu panów był Gang Albanii. Robert M opowiedział o tym jakie były początki zespołu oraz zdradził, kto miał zastąpić Borixona w Gangu Albanii, bo ten miał na początku wątpliwości czy wziąć udział w tym projekcie. Producent opowiedział również o pierwszej trasie Gangu, drugiej płycie zespołu i złych emocjach, które doprowadziły do rozpadu projektu. Wywiad możecie sprawdzić poniżej.

Gang Albanii powstał w 2014 roku z inicjatywy Roberta M (znanego także jako Rozbójnik Alibaba) oraz Popka. Rok później do składu dołączył Borixon, a na rynku pojawił się debiutancki album zespołu pt. „Królowie życia”. W 2016 roku do sprzedaży trafił drugi i ostatni album gangu Albanii „Ciężki gnój”. Debiutancki krążek Gangu uzyskał status diamentowej płyty, a „Ciężki Gnój” pokrył się podwójną platyną.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This