Rock Na Bagnie – poznaliśmy pełny line-up imprezy


2014.01.29

opublikował:

Rock Na Bagnie – poznaliśmy pełny line-up imprezy

Nasz festiwal to nie ściema i kupowanie biletów w ciemno. Do końca roku ogłoszę pełen skład – odgrażał się organizator festiwalu Rock Na Bagnie, Jacek Żędzian. I słowa dotrzymał. Znamy już cały rozkład jazdy, a w lutym wystartuje sprzedaż biletów. Kogo zobaczymy w tym roku? Między innymi Dezertera, Luxtorpedę, Trupią Czaszkę, Kolaborantów, Wańkę Wstańkę, Redakcję czy Karcer. Pełną listę wykonawców zobaczycie na powyższej ilustracji.

IV edycja imprezy odbędzie się na plaży w Goniądzu, nad piękną Biebrzą w dniach 4-5 lipca 2014 roku. W przeddzień festiwalu odbędzie się przegląd młodych zespołów „Garage Power”. Ponadto w trakcie imprezy będzie można spotkać się z Pawłem Konjem Konnakiem, który przyjedzie na Rock Na Bagnie promować swoje książki „Karnawał Profuzji” i „Gangrena – mój punk rock song”. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Andrzejewska-Szuba. W programie m.in. wystawa fotografii pt. „No more Chernobyls” (Nigdy więcej Czarnobyla) autorstwa niemieckiego fotografa Roberta Knotha, ukazująca dramaty ludzi, którym przyszło zapłacić wysoką cenę za eksperymenty z energetyką nuklearną. Jedna z fotografii otrzymała nagrodę World Press Photo 2006.

Dla festiwalowiczów, którzy przyjadą z dziećmi organizator przygotował przedszkole „Koszmarek”, które poprowadzi profesjonalna kadra z Niepublicznego Przedszkola „Bajeczka” w Mońkach. Na terenie imprezy działać będzie także kino festiwalowe, a w nim m.in dwa odcinki z niepublikowanej jeszcze serii o historii Festiwalu Muzyki Rockowej w Jarocinie udostępnione dzięki Spichlerzowi Polskiego Rocka

Ceny dwudniowych karnetów, są tak samo szokująco niskie, jak w minionym roku:

25 zł (do 16 marca)

35 zł (17 marca – 31 maja)

40 zł (1 czerwca – 30 czerwca)

50 zł (w dniu festiwalu) lub 30 zł za 1 dzień

W cenę biletu wliczone jest pole namiotowe.

Polecane

Share This