Rocznica śmierci Dolores O’Riordan. Zobacz ostatnie zdjęcie artystki


2019.01.15

opublikował:

Rocznica śmierci Dolores O’Riordan. Zobacz ostatnie zdjęcie artystki

foto: mat. pras.

To już rok od śmierci Dolores O’Riordan. 15 stycznia 2018 pokojówka znalazła ciało liderki The Cranberries w jednym z londyńskich hoteli. W ujawnionym we wrześniu oficjalnym komunikacie biura koronera w Westminster napisano, że artystka utonęła w wannie będąc pod wpływem alkoholu. Nigdy nie dowiemy się, czy był to celowy krok, czy też nieszczęśliwy wypadek.

Fani obchodzą rocznicę tragicznych wydarzeń głównie słuchając utworów Dolores, ale także dzieląc się wspomnieniami o niej. Na wielu profilach fanów The Cranberries możemy znaleźć dziś zdjęcie opublikowane 2 stycznia 2018 przez jej partnera Ole Koretsky’ego. Widać na nim parę spędzającą noc sylwestrową w domu w piżamach i przed telewizorem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

NYE: take away, TV, pajamas 😳👻

Post udostępniony przez Olé Koretsky (@doubleole)

Nowy utwór i płyta The Cranberries

Wiemy, że przed śmiercią Dolores O’Riordan The Cranberries pracowali nad nowym albumem. Artystka zdążyła zarejestrować większość partii wokalnych na następcę „Something Else”. Ostatnia płyta The Cranberries trafi do sklepów 26 kwietnia. Na krążku zatytułowanym „In The End” znajdzie się 11 utworów, w tym opublikowany dziś „All Over Now”.

Tracklista „In the End”:

1. All Over Now
2. Lost
3. Wake Me When It’s Over
4. A Place I Know
5. Catch Me If You Can
6. Got It
7. Illusion
8. Crazy Heart
9. Summer Song
10. The Pressure
11. In The End

Polecane

Share This