Rod Stewart wybuczany na koncercie w Niemczech. Polska publiczność w tym samym momencie zachowała się zupełnie inaczej

Publiczności nie spodobały się słowa artysty.


2024.06.19

opublikował:

Rod Stewart wybuczany na koncercie w Niemczech. Polska publiczność w tym samym momencie zachowała się zupełnie inaczej

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Rod Stewart jest aktualnie w trakcie europejskiej trasy koncertowej. Wczoraj artysta wystąpił w łódzkiej Atlas Arenie, jutro da koncert w Hamburgu, z którego przeniesie się do Budapesztu, a następnie wróci do Niemiec, by zagrać w Kolonii. Kilka dni temu artysta wystąpił w Lipsku, gdzie został wybuczany. Widzom nie spodobały się jego słowa na temat Ukrain i jej prezydenta.

Brytyjski wokalista od początku inwazji Rosji na Ukrainę głośno wspiera zaatakowany naród. Artysta zwraca uwagę na bombardowania szpitali i placu zabaw, nazywając rosyjską agresję „Czystym złem”.

SPRAWDŹ TAKŻE: W sieci pojawiło się nagranie zarejestrowane chwilę przed aresztowaniem Justina Timberlake’a

Na europejskiej trasie Stewart nie stroni od tego tematu. Rod dedykuje piosenkę „Rhythm of my Heart” walczącej Ukrainie, a także salutuje prezydentowi Wolodymyrowi Zełeńskiemu, którego zdjęcie pojawia się na telebimie w trakcie tego utworu. Wczoraj w Polsce widzowie odnieśli się do tego gestu bardzo pozytywnie, wstając z miejsc i doceniając zachowanie muzyka brawami. Niestety, w Lipsku było diametralnie inaczej, Rodowi towarzyszyły bowiem buczenie i gwizdy.

Zobaczcie nagranie z koncertu w Niemczech.

Polecane

Share This