Rod Stewart za 49 zł? Jeśli masz znajomych w Rybniku…


2013.08.01

opublikował:

Rod Stewart za 49 zł? Jeśli masz znajomych w Rybniku…

Od 1 sierpnia mieszkańcy Rybnika będą mogli nabywać bilety na koncert Roda Stewarta w cenie 49 złotych. To forma podziękowania za trzy lata bardzo udanej współpracy rybniczan z organizatorami koncertów. Z promocji mogą skorzystać również osoby z całej Polski. Jest tylko jeden warunek – muszą znaleźć znajomych w Rybniku.

Specjalna promocja zacznie obowiązywać od 1 sierpnia. Potrwa przez dwa tygodnie, do 15 sierpnia. Organizatorzy utworzą tzw. rybnicki sektor podczas koncertu Roda Stewarta (miejsca stojące na murawie boiska). Bilety uprawniające do wstępu do takiego sektora będą mogli nabywać tylko mieszkańcy Rybnika. Będzie można to zrobić albo wysyłając maila na adres: rybnik@imprezyprestige.com podając liczbę zamawianych biletów oraz adres na jaki należy wysłać wejściówki, albo też w punktach sprzedaży zlokalizowanych w Rybniku: Empik (punkt w Centrum Handlowym Focus przy ulicy Chrobrego oraz punkt w Rybnik Plaza przy ulicy Raciborskiej) i Media Markt (sklep przy ulicy Żorskiej).

Organizatorzy przygotowali również specjalną promocję dla dla posiadaczy Kart dla Dużych Rodzin. Każdy kto na podstawie karty kupi trzy bilety po 49 złotych wejściówki, dla pozostałych członków rodziny otrzyma gratis. W tym przypadku zgłoszenia od 1 sierpnia będą przyjmowane w Ośrodku Pomocy Społecznej w Rybniku.

Koncert Roda Stewarta odbędzie się już 14 września na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Polecane

Share This