Rodzina Boba Marleya wypuści cover „One Love”


2020.07.09

opublikował:

Rodzina Boba Marleya wypuści cover „One Love”

fot. mat. pras.

Pandemia koronawirusa oraz kwarantanna spowodowała, że nasze życie zamarło. Zamknięto szkoły, kina, teatry, kluby oraz odwołano większość wydarzeń kulturalnych, koncertów i festiwali. Na pierwszej linii walki z Covid-19 byli lekarze oraz cały personel medyczny szpitali. Wielu artystów, aktorów, celebrytów i zwykłych osób okazało im wsparcie przez m.in. zbiórkę pieniędzy czy granie wirtualnych koncertów. Rodzina Boba Marleya wpadła na pomysł nagrania covery słynnego hitu swojego ojca – „One Love”. Cover ma pomóc w zbiórce pieniędzy dla UNICEF na rzecz walki z pandemią koronawirusa.

Numer został nagrany w 1977 roku przez Boba Marleya i The Wailers. W nowej wersji słynnego hitu króla reggae udzieli się jego syn Stephen Marley, córka Cedella Marley oraz wnuk Skip Marley. Nagranie ukaże się 17 lipca tego roku.

Ponad 40 lat temu mój ojciec napisał utwór o jedności, pokoju i uniwersalnej miłości w czasach, kiedy było wiele problemów na świecie. Jego przekaz wciąż jest aktualny i teraz pozwoli nam zjednoczyć się obliczu światowego kryzysu – powiedziała Cedella Marley.

SPRAWDŹ TAKŻE: Fame MMA: jest pierwszy poważny kandydat do walki z Popkiem

Polecane


Share This