Rodzina Osbourne’ów będzie szukać duchów w nowym show


2020.07.12

opublikował:

Rodzina Osbourne’ów będzie szukać duchów w nowym show

fot. mat. pras.

Reality show „Rodzina Osbourne’ów” zna chyba każdy. Pierwszy odcinek serii pojawił się 18 lat temu – w maju 2002 roku i widzowie przez prawie trzy lata mogli śledzić życie króla ciemności oraz jego rodziny. Kamery podążały za Osbourne’ami krok w krok, ale wszystko ma swój koniec. Ostatni odcinek wyemitowano w marcu 2005 roku. Teraz Ozzy wraz z Sharon Osbourne wracają do telewizji i w przyszłym miesiącu wezmą udział w nowej serii, która będzie skupiać się na paranormalnym świecie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kizo zapowiada nowy singiel z nadchodzącego albumu

W programie „The Osbournes Want to Believe” syn króla ciemności, Jack Osbourne, będzie próbował przekonać swoich sceptycznie nastawionych rodziców do tego, że świat paranormalny naprawdę istnieje. Oczywiście wszystko poparte będzie „niezbitymi dowodami” zdarzenia paranormalne naprawdę istnieją.

Jack pokaże Ozzy’emu i Sharon najbardziej niesamowite, niepodważalne i szalone nagrania nadprzyrodzonych aktywności jakie kiedykolwiek zostały uchwycone przez kamerę – czytamy w opisie nowego programu.

Program zadebiutuje 2 sierpnia na antenie Travel Chanel, a Ozzy i Sharon doświadczą wszystkiego co związane ze zjawiskami niewyjaśnionymi lub nadprzyrodzonymi „ począwszy od Wielkiej Stopy, przez poltergeista, przerażające lalki aż po duchy i niewyjaśnione zdarzenia”.

Polecane


Share This