Rok po odpaleniu preorderu fani nadal nie otrzymali koncertowego DVD Kalego. Raper komentuje


2021.02.25

opublikował:

Rok po odpaleniu preorderu fani nadal nie otrzymali koncertowego DVD Kalego. Raper komentuje

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W sierpni 2019 Kali świętował XX-lecie działalności artystycznej i X-lecie Ganja Mafii spektakularnym koncertem w Katowicach. Artysta wspólnie z ekipą 9Liter Filmy uwiecznił występ z zamiarem wydania go na koncertowym DVD. Preorder limitowanego do 10 tysięcy egzemplarzy wydawnictwa ruszył na początku 2020 roku, ale fani do tej pory nie otrzymali zamówionych egzemplarzy. Kali przyznaje, że w związku z tym dostaje od fanów nieprzyjemne wiadomości, dlatego kolejny raz wyjaśnia sytuację.

Nie będę przytaczał całego procesu, dlaczego tak się stało. Powiem tylko tyle, że kończymy. Wiem, że mówimy to nie pierwszy raz, ale trwa to, ile trwa, ponieważ chcemy dopracować to do zajebistości. Posypały nam się terminy ze względu na COVID, jakieś osobiste fazy itd.. To niefortunny ciąg zdarzeń, który przełożył się na całą sytuację, za co mogę was tylko przeprosić. Jeżeli ktoś jest sfrustrowany i wk***ony, to zachęcam do odzyskania pieniążków, zamiast pisania do mnie jakichś ci**tw, często nieprzyjemnych. Każdy kto zamówił DVD, może w każdej chwili odzyskać swoje pieniążki. Jeżeli jesteś wk***ony, to zamiast mi ubliżać, weź swoje pieniążki albo cierpliwie czekaj – taka prośba do was – apeluje w stories na Instagramie raper.

Sprawdź także: Kali i Major przypominają o „Hucpie” nowym klipem

DVD nie jest jedynym przedmiotem, na który czekają fani. Wciąż nie pojawiły się także breloki, mające być jednym z dodatków do preorderu „Hucpy”. Kali dwukrotnie już wyjaśniał, skąd bierze się obsuwa, teraz robi to kolejny raz.

Jeżeli chodzi o breloki, to jest to dla nas ostatni dzwonek oczekiwania na wyjaśnienia od firmy, której zleciliśmy te breloki. Jeśli sytuacja nie wyjaśni się w przyszłym tygodniu, zlecamy to innej firmie i niestety bierzemy na klatę koszta ponownej produkcji i ponownej wysyłki dla 10 tysięcy ludzi. Słuchajcie, to jest kupa kasy, więc próbujemy zrobić to jeszcze w taki sposób, żeby ponieść jak najmniejsze koszta. Niestety, cierpicie wy, cierpimy my, także w imieniu tej firmy i swoim was przepraszam i proszę o jeszcze chwilę cierpliwości – dodaje Kali.

Przypominamy zwiastun DVD „XXGM”. Limitowane wydawnictwo ma zawierać 100-minutowy zapis koncertu, a także 68-stronicowy album ze zdjęciami w formacie A4 wydany w eleganckiej oprawie.

Polecane


Share This