Rok temu oczarowała swoim występem Michaela Buble. Dziś Karolina Leszko dzieli się ze światem nowym klipem

Przypominamy występ z krakowskiej Tauron Areny, który zrobił gigantyczne wrażenie na Michaelu Buble.


2020.09.20

opublikował:

Rok temu oczarowała swoim występem Michaela Buble. Dziś Karolina Leszko dzieli się ze światem nowym klipem

fot. kadr z wideo

Z racji na to, że w najbliższym czasie nie mamy co liczyć na koncerty zagranicznych gwiazd, dziś proponujemy Wam mały throwback. Dokładnie rok temu Michael Buble dał koncert w krakowskiej Arenie. Kiedy artysta zapraszał do wspólnego występu obecną na koncercie fankę, nie wiedział, że trafił na Karolinę Leszko, finalistkę The Voice of Poland. Krótki występ Karoliny zwalił go wówczas z nóg, podobnie zresztą jak Was, bo do dziś wideo upamiętniające tamtą wyjątkową chwilę wyświetliliście 1,8 mln razy (to najpopularniejszy materiał na naszym kanale).

Powiem Wam tyle, naprawdę mam swoją listę 10 marzeń… Duet z Michaelem był na ostatnim miejscu… i pamiętam, że jak to zapisywałam, to uśmiechałam się sama do siebie, jaka to jestem naiwna 🙂 I jakie to śmieszne, że wierzę w rzeczy niemożliwe… Hmmm… pointa jest jedna! Ktoś mi kiedyś pięknie powiedział: „MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ, MARZENIA TRZEBA SPEŁNIAĆ!!!!” Może brzmi banalnie, ale wcale nie jest to oczywiste:) Do boju! Da się i nie wolno się poddawać! A chwilowo do listy marzeń dopisałam kilka kolejnych… niemniej śmielszych niż to:) – pisze na swoim fanpage’u Karolina.

W rocznicę występu Karolina Leszko dzieli się ze światem nową wersją klasycznego „When I Fall in Love” nagraną w wspólnie z pianistą Piotrem Dziadkowcem. Jeśli macie ochotę na więcej talentu Karoliny, koniecznie zajrzyjcie na jej kanał na YouTube, na którym artystka publikuje nagrania w ramach pandemicznego cyklu Leszko Live Home Concert. Poniżej mała próbka tego, co znajdziecie kanale wokalistki.

Polecane