Roksana Węgiel dementuje plotki na swój temat

"To wszystko ściema" - mówi piosenkarka


2020.01.25

opublikował:

Roksana Węgiel dementuje plotki na swój temat

Foto: B. Synak

Nastoletnia piosenkarka dementuje plotki na swój temat

Kilka dni temu pisaliśmy, że rozchwytywana piosenkarka zamierza udać się na krótki urlop związany z narodzinami jej brata.

– Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim. (…) Na razie rzeczywiście ciągle mi brakuje czasu. W szkole mam indywidualny tok nauczania. Spotykam się z nauczycielami i oni wyznaczają materiał, którego mam się nauczyć. Gdy się nauczę, to zdaję egzaminy. To jest chyba trudniejsze niż codzienna nauka, bo wymaga więcej samodyscypliny i samozaparcia, żeby w trasie się uczyć – powiedziała Roxie w rozmowie z Fleszem.

Jak się okazuje słowa Roksany zostały źle zrozumiane. Jak tłumaczy Węgiel „To wszystko ściema”:

– W tych zimowych miesiącach ogólnie mniej się dzieje. Plotka poszła w świat, wiele serwisów ją przedrukowało. Ja nie udaje się na urlop i nie robię sobie przerwy. To ściema. Teraz gram trochę mniej koncertów, co jet typowe dla okresu zimowego – powiedziała.

Młoda gwiazda zdradziła także, że po narodzeniu jej brata, wszystkie obowiązki mamy związane z jej karierą przejmie jej tata. Przypomnijmy, że tata założył niedawno konto na Insagramie. Można go obserwować pod pseudonimem „stwórca Roxie”…

Polecane