Roksana Węgiel: „Niektórzy chcą się ze mną zadawać dla fejmu”


2021.05.29

opublikował:

Roksana Węgiel: „Niektórzy chcą się ze mną zadawać dla fejmu”

Dzięki wygranej w The Voice Kids, a następnie w Eurowizji Junior Roksana Węgiel w bardzo młodym wieku stała się gwiazdą. Wokalistka ma dziś rzeszę fanów, jej single osiągają wielomilionowe liczby wyświetleń na YouTube. Ogromna popularność niesie za sobą niestety także brzemię, z którym musi się zmagać. Goszcząc w Dzień Dobry TVN wokalistka nie ukrywała, że spotyka na swojej drodze osoby, które chcą wykorzystać jej popularność dla własnych celów.

Wyczuwam trochę taki fałsz u niektórych osób, które się chcą po prostu ze mną zadawać dla „fejmu”. Staram się odcinać od takich ludzi. Mam tak naprawdę kilku najbliższych przyjaciół i to mi w zupełności wystarcza. Oczywiście jestem otwarta na nowe znajomości, ale z dystansem – komentuje.

Sprawdź także: Doda zapowiada „Dziewczyny z Dubaju”. Wiemy, kiedy film trafi do kin

Roksana wygrała niedawno program „Dance Dance Dance”. Jego widzowie niejednokrotnie zwracali jej uwagę w mediach społecznościowych, że wokalistka ubiera się niestosownie do swojego wieku.

Mam wrażenie, że niektóre osoby cały czas myślą, że mam 12 lat. Czas bardzo szybko leci. 16 lat to jest taki wiek, w którym jednak bardzo dużo rzeczy się zmienia i tak naprawdę z roku na rok jest inaczej – zauważa w odpowiedzi na krytyczne głosy wokalistka.

Młoda gwiazda pojawiła się na wydanej w piątek płycie Pawbeatsa „Nocna”. Roksanę możemy usłyszeć w singlowym utworze

Polecane

Share This