Roksana Węgiel z oficjalną aplikacją oraz „The X Book”


2019.11.14

opublikował:

Roksana Węgiel z oficjalną aplikacją oraz „The X Book”

fot. mat. pras.

Świetny czas dla fanów Roksany Węgiel: w App Store dostępna jest już aplikacja Roxiemoji, do sklepów trafiła kolorowa książka pełna aktywności „The X Book”, a w najbliższy piątek ukaże się reedycja debiutanckiego albumu artystki.

Roxiemoji to aplikacja pozwalająca wyrażać emocje, używając naklejek z wizerunkiem Roxie. Z kolei „The X Book” to niecodzienna pozycja dla wszystkich, którzy mają swoje pasje, lubią to, co robią i wierzą, że marzenia się spełniają. W książce znajdziemy przeróżne zadania oraz wyzwania do wykonania z przyjaciółmi. Książka ma ponad 200 stron oraz zestaw naklejek. Każdy z ambasadorów w książce – Maria Jeleniewska, Magda Bereda, Cleo, Kamil Owczarek, Patryk Zapała (Colorowyy), Martyna Zbirańska (Pysia 67), Lena Moonlight, Ola Szkołda i Cookie Mint – ma swoją dedykowaną rozkładówkę. W książce znajdziemy również strony poświęcone ciekawostkom na temat Roxie, a także miejsca na wklejenie swoich zdjęć, naklejek czy nawet stron poświęconych rysowaniu.

Dodatkowo już w najbliższy piątek do sklepów trafi reedycja imiennego debiutu Roksany Węgiel. Wydawnictwo ukaże się w opakowaniu typu clamshell. Znajdzie się w nim bransoletka oraz cztery premierowe utwory. Całość promuje klip do piosenki „Potrafisz”.

Polecane

Share This