Rosalie. z nowym klipem i preorderem winyla


2018.10.30

opublikował:

Rosalie. z nowym klipem i preorderem winyla

foto: kadr z wideo

Od premiery debiutanckiego albumu Rosalie. „Flashback” minęło już dziewięć miesięcy, a my otrzymujemy kolejny powód, by wracać do tego wydawnictwa. Dziś premierę ma czwarty klip promujący materiał. Artystka zaprezentowała wideo do piosenki „Spokojnie”. To nie koniec dobrych wieści – w sklepie Alkopoligamii ruszyła właśnie przedsprzedaż winylowego wydania krążka.

Nowe video to kolejny po m.in. obrazku do „Królowej” efekt współpracy Rosalie. oraz duetu fotografów Tatiana + Karol, stanowiący jeszcze jeden dowód na przenikanie się światów muzyki i mody. Utwór „Spokojnie” wyprodukował reprezentant Flirtini – Suwal.

Premiera klipu zbiega się ze startem preorderu winylowego wydania płyty „Flashback”. Fanów fizycznych nośników czeka nie lada gratka, ponieważ specjalnie na tę okazję album zyskał nową oprawę graficzną. O mastering „Flashback” LP zadbał tym razem DJ Eprom

Aktualnie Rosalie. jest w trakcie jesiennej trasy koncertowej, której zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert, na którym piosenki z repertuaru urodzonej w Berlinie wokalistki wybrzmią w aranżacjach szesnastoosobowej Poznan Jazz Philharmonic Orchestra.

Oto rozpiska najbliższych koncertów Rosalie.:

03.11 – Kołobrzeg, RCK
09.11 – Sopot, Sfinks700
22.11 – Toruń, NRD klub
25.11 – Wrocław, Stary Klasztor
06.12 – Kraków, Zet Pe Te
07.12 – Łódź, Soda Underground
15.12 – Poznań, Tama (z Poznan Jazz Philharmonic Orchestra)

Polecane


Share This