Rosalie. zapowiada album „Flashback”


2017.11.24

opublikował:

Rosalie. zapowiada album „Flashback”

foto: mat. pras.

Zachwyciła odważnym połączeniem hip-hopu, elektroniki i r&b lat 90.. Już kilka pierwszych utworów pozwoliło jej zjechać cała Polskę, zaliczając występy m.in. na Open’er Festivalu, Orange Warsaw czy Up To Date. Po EP-ce „Enuff” czas na płytę, która ukaże się nakładem Alkopoligamii już w styczniu. Właśnie zakończone zostały nagrania, nad którymi czuwał Envee.

Pierwszym singlem promującym album jest zilustrowany klipem „A pamiętasz?”. Produkcja numeru to dzieło Suwala, który dał się poznać szerszej publiczności na ostatniej kompilacji Flirtini. Klip powstał dzięki współpracy z Poznańską Wytwórnią Filmową. Za reżyserię odpowiedzialny jest Wacław Mączyński, za zdjęcia zaś Kuba Lorenc.

„Flashback” to kontynuacja dokonań Rosalie. z EP-ki „Enuff”. Dwuletnie doświadczenie koncertowe pozwoliło artystce rozwinąć się wokalnie, a także rozpocząć współpracę z producentami, dzięki którym jej muzyka stała się jeszcze bardziej intrygująca i wielowymiarowa. Za teksty na płycie odpowiada w większości sama artystka, dojrzalsza i dużo bardziej pewna siebie w tej kwestii. Album ukaże się na rynku 19 stycznia. Kolejne szczegóły dotyczące płyty poznamy wkrótce.

Polecane

Share This