Rover – „Motyle” (wideo)


2013.10.10

opublikował:

Rover – „Motyle” (wideo)

„Odźwierny” Rovera ukaże się na rynku 25 października. Prezentujemy kolejny klip zapowiadający krążek. Za bit w utworze „Motyle” odpowiada Sakier. Teledysk to dzieło ekipy r5.

Rover bardzo wyraźnie dał o sobie znać już wcześniej, w podziemiu. Konceptualny projekt „24”  zebrał wyśmienite opinie wśród koneserów hip-hopu.

I tym razem kielecki raper zadbał o każdy detal i powraca, a raczej wkracza na legal z najbardziej dopracowanym krążkiem w swojej karierze. „Odźwierny”, bo tak brzmi tytuł nowego projektu, jest czymś  zupełnie nowym w zalewie powtarzających się podejść do tematów i brzmień. Każdy utwór stanowi inne drzwi do kolejnego aspektu ludzkiej egzystencji, będącej głównym przedmiotem analizowanym przez rapera w tekstach.

{reklama-hh}

Gościnnie na płycie udzielili się: WdoWA, Luka, Darek Perczak, Alicetea oraz Jahqb. Co ważne goście zarejestrowali swoje wokale wyłącznie na refrenach, na płycie nie ma żadnych gościnnych zwrotek. Za warstwę muzyczną płyty odpowiadają: Sakier, SoDrumatic, BobAir, Pawbeats, RX, Alicetea oraz Voskovy.

Album w przedsprzedaży można nabyć na www.preorder.pl 

Polecane

Share This