Roxette gwiazdą sylwestra Polsatu

Legendarna skandynawska grupa wystąpi wcześniej niż się tego spodziewaliśmy?


2010.11.22

opublikował:

Roxette gwiazdą sylwestra Polsatu

Legendarna skandynawska grupa Roxette zaśpiewa podczas tegorocznej imprezy sylwestrowej Telewizji Polsat i miasta stołecznego Warszawa, która odbędzie się na Placu Konstytucji. Będzie to ich pierwszy koncert w Polsce. Do niedawna wydawało się, że na Roxette przyjdzie nam czekać pół roku dłużej… bo regularny koncert zaplanowano na czerwiec 2011 w warszawskim Torwarze.

Duet ze Szwecji podczas “Sylwestrowej Mocy Przebojów” wykonać ma m.in.: “Joyride”, “It Must Have Been Love”, czy “Listen To Your Heart”. Media donoszą, że Fredriksson i Gessle przylecą do Polski specjalnie na tę okazję wynajętym samolotem.

Poza Roxette na imprezie sylwestrowej Polsatu wystąpią: Doda, Kasia Kowalska i zespół Kombii. Scenariusz koncertu będzie nawiązywał do polskiej prezydencji w Unii Europejskiej, która rozpocznie się w lipcu 2011 roku. Zaproszeni artyści oprócz swoich utworów będą wykonywać wielkie przeboje gwiazd europejskich.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Zaplanowano go na minimum 5 i pół godziny.

Dla przypomnienia: Roxette wystąpi też w naszym kraju w przyszłym roku w ramach trasy koncertowej – 19 czerwca zespół da koncert na warszawskim Torwarze.

Polecane