Roxie Węgiel łączy siły z Beatą Kozidrak

Roxie zapowiada nowe wydawnictwo.


2023.10.12

opublikował:

Roxie Węgiel łączy siły z Beatą Kozidrak

fot. mat. pras.

Młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej i ikona polskiego rocka! Co wynikło z tego spotkania? Przekonajcie się sami. Właśnie ukazał się klip do nowego singla Roxie Węgiel. Jest to pierwsza zapowiedź specjalnej reedycji tegorocznego albumu Roxie „13+5”. Materiał z podstawowej wersji płyty uzupełni aż pięć bonusowych utworów, wszystkie z udziałem gości.

Pierwszym z ujawnionych bonusowych numerów jest „Łobuz”, wyprodukowany przez ekipę Wolfhouse. Roksanę wsparła w nim gościni absolutnie wyjątkowa – Beata Kozidrak, legendarny głos zespołu Bajm.

Singiel „Łobuz” jest przede wszystkim zapowiedzią reedycji płyty „13+5”. Mega się cieszę, że tę singlową wyprawę mogę otworzyć z Beatą Kozidrak (mówię tak, bo w studiu pozwoliła mi przejść na ty!!!). Numer w rockowo-popowej stylistyce łączy nasze muzyczne dwa światy. „Łobuz” opowiada o … I tu chyba pozwolę każdemu na własną interpretację… Powiem tylko, że my, kobiety lubimy ten pierwiastek łobuza w facetach.

Muszę dodać, że praca z taką ikoną, jaką jest Beata była bardzo rozwijająca i, hmm, dodająca muzycznego pazura – komentuje Roxie.

Polecane

Share This