Roxie Węgiel, Viki Gabor i inni w akcji #zostajewdomu


2020.03.27

opublikował:

Roxie Węgiel, Viki Gabor i inni w akcji #zostajewdomu

Młodzi artyści Universal Music Polska z Rzecznikiem Praw Dziecka we wspólnej akcji #zostajewdomu

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak wraz z młodymi gwiazdami Universal Music Polska zorganizował akcję #zostajewdomu, której celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do pozostania w domu, pokazanie im, że ich idole robią to samo, ale że wymuszona przez zagrożenie epidemiczne kwarantanna nie oznacza nudy i bezczynności.

Akcja ma promować ruch, ćwiczenia gimnastyczne czy poszerzanie wiedzy poprzez udział w quizach o prawach dziecka. Główną atrakcją ma być uczestniczenie w programie na żywo i możliwość interakcji z idolami.

SPRAWDŹ TAKŻE: Rihanna i PARTYNEXTDOOR łączą siły w piosence „Believe It”

W jaki sposób będzie przebiegać akcja? Na profilu PopSztos na Instagramie będą codziennie pojawiać się internetowe relacje na żywo w wykonaniu młodych polskich gwiazd. Dodatkowo na kanale PopSztos na YT obejrzycie koncerty gwiazd. Start każdej jest przewidziany na godzinę 15:00. Poniżej znajdziecie robocze* kalendarium transmisji.

Każde wejście na żywo będzie zakładać interakcję z widzami – możliwość zadania pytań w trakcie programu. Podczas każdej relacji młode gwiazdy muzyki będą zachęcać internautów do wspólnej zabawy – np. nauki układów choreograficznych, wspólnego śpiewania, quizów wiedzy o prawach dziecka czy nagrywania własnych filmików.

W trakcie relacji będą organizowane również konkursy dla autorów najciekawszych pytań, dlatego warto aktywnie uczestniczyć w wirtualnych spotkaniach z idolami.

SPRAWDŹ TAKŻE: Britney Spears przekonuje, że pobiła rekord świata na 100 metrów

Uczestnicy akcji, w tym m.in. Roksana Węgiel, Viki Gabor, 4Dreamers czy AniKa Dąbrowska, tak zapowiadają wspólną akcję:

Kochani, nie możemy teraz spotykać się z wami na koncertach. Nie możemy robić wspólnych selfie. Ale możemy być razem w internecie! Na żywo! Spotkacie nas codziennie o godzinie 15:00 na kanale PopSztos na Instagramie, dodatkowo mamy też dla Was koncerty dostępne na kanale YT PopSztos. Oglądajcie nas codziennie, będziemy wspólnie śpiewać, uczyć się tańczyć, rozmawiać. Poznacie nas takimi, jakimi naprawdę jesteśmy. Zobaczycie, jak mieszkamy, poznacie naszych zwierzaki. Będą konkursy i niespodzianki. Będą teledyski i koncerty. Tylko tu poznacie nasze plany koncertowe, zapowiemy nowe piosenki, zobaczycie nową choreografię do teledysków – a nawet pomożecie nam ją opracować. Razem, wspólnie, nie wychodząc z domu. Razem wygramy z wirusem. Wspiera nas Rzecznik Praw Dziecka, który też przygotował kilka niespodzianek. Bądźcie z nami.

SPRAWDŹ TAKŻE: Dua Lipa ze złamanym sercem

Kalendarium relacji (wersja robocza):

27.03 – live ADAM KUBERA
28.03 – live CARLA FERNANDES / koncert VIKI GABOR
29.03 – live 4DREAMERS – każdy po 15 min / koncert ADAM KUBERA
30.03 – live MARCELINA SZLACHCIC
31.03 – live ROKSANA WĘGIEL / koncert CARLA FERNANDES
1.04 – live IDA NOWAKOWSKA / RZECZNIK PRAW DZIECKA – koncert + kilka słów
2.04 – live VIKI GABOR
3.03 – live ZUZA JABŁOŃSKA / koncert MARCELINA SZLACHCIC

*Informujemy, że plan transmisji może ulec zmianie, gwarantujemy jednak codzienne interakcje z idolami młodych.

Polecane

Share This