ROXY FESTIVAL – wygraj gadżety Ray Bana


2011.07.13

opublikował:

ROXY FESTIVAL – wygraj gadżety Ray Bana

Przypomnijmy, że impreza na której zagrają Mark Ronson Business Intl, ich gość Boy George, Andrzej Smolik, Neo Retros została przeniesiona z Parku Sowińskiego do Stodoły.

Od dziś do piątku możecie wygrać u nas gadżety firmy Ray Ban – sponsora festiwalu.


Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie:


Ile razy Boy George wystąpił w Polsce?


Na Wasze odpowiedzi czekamy do najbliższego piatku do godziny 17.00 pod adresem konkursy@cgm.pl

15 lipca 2011 w warszawskim Klubie Stodoła narodzi się Roxy Festival – nowa alternatywna marka na festiwalowej mapie Polski. Gwiazdą inauguracyjnej odsłony festiwalu będzie jeden z najbardziej utalentowanych muzyków młodego pokolenia – Mark Ronson.

Artysta znany z takich kawałków jak „Valerie”, utworu nagranego wraz z Amy Winehouse. Pomimo młodego wieku ma już kilkunastoletnie sceniczne doświadczenie i doskonale wie jak doprowadzić publiczność do szaleństwa.

Roxy Festival to zupełnie nowe i świeże wydarzenie muzyczne. Na scenie pojawią się niekonwencjonalni artyści, muzyczni eksperymentaliści, którzy odbiegając od stricte komercyjnego nurtu, tworzą brzmienia nowoczesne i porywające. Roxy Festival będzie „graniem po bandzie” dla tych wszystkich, którzy spragnieni są nowego muzycznego języka!

Projekt Mark Ronson and The Business Intl firmowany jest przez artystę, który mistrzowsko łączy różnorodne stylistycznie nurty: hip-hop, rock, elektronikę, disco czy indie, tworząc w ten sposób świeży, alternatywny mix. Taka właśnie jest konwencja najnowszej płyty „Record Collection”.

Mark Ronson wystąpi na żywo z towarzyszeniem wybitnych instrumentalistów i wokalistów.

Specjalnym gościem Marka Ronsona będzie ekscentryczny wokalista i DJ BOY GEORGE, który swoją sławę zawdzięcza takim hitom jak: „Do you really want to hurt me” czy „Karma Chameleon” zespołu Culture Club, w którym był wokalistą. Jego fantazyjne, a często wręcz psychodeliczne kreacje przekraczają kolejne granice, muzycznie nadal eksperymentuje i zachwyca udzielając się w niecodziennych projektach. Jednym z nich jest właśnie Mark Ronson and The Business Intl.

Spektakularne show, misternie zaprojektowane i pełne niecodziennej energii, tak charakterystycznej dla swoich koncertów, zaprezentuje również Andrzej Smolik. Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. To marka sama w sobie, jeden z najbardziej utalentowanych polskich muzyków, kompozytorów i producentów. Współpracują z nim takie sławy jak Victor Davies czy Emmanuelle Seigner.

Podczas Roxy Festival 2011 zagrają także Neo Retros – pierwsi w historii laureaci Nagrody Publiczności i Nagrody Jury jednocześnie tegorocznego konkursu Trendy. Ich muzyka jest syntezą tradycyjnych akustycznych dźwięków z gitarą elektryczną, wysublimowaną elektroniką, a czasem nawet baglamą i klawesynem, połączeniem nowoczesnych dźwięków z klasyczną strukturą piosenki.

Festiwal otworzą zwycięzcy konkursu w Radio Roxy – Ailo In Head, eklektyczny duet wokalistki i producenta, którzy płynnie poruszają się w różnych gatunkach: od neosoulu, poprzez powerpop, elektro aż po dub. Zadebiutowali wiosną tego roku płytą „Wonderland”, która została doceniona nie tylko w Polsce ale i za granicą m.in. przez Om`masa Keith`a produkującego zespół Sa-Ra Creative Partners, nagrywającego również z Erykah Badu.

Wszystkie osoby które kupiły bilety do Parku Sowińskiego w strefie VIP oraz miejsca siedzące zapraszamy do Stodoły na dwie godzin przed rozpoczęciem festiwalu, gdzie będą mogły odebrać w ramach rekompensaty drugą darmową wejściówkę na festiwal.

Bilety o wartości nominalnej 100zł zachowują swoją ważność.

Ceny biletów kształtują się następująco:

VIP – 150 PLN

Miejsce stojące – 100 PLN

Pełny program Roxy Festival:

18:30 otwarcie drzwi

19:15 Ailo in Head

19:50 Neo Retros

20:35 Smolik

21:45 Mark Ronson & The Business Intl

Organizatorami  imprezy są Sony Music Polska oraz Agencja SNAP, zaś partnerem strategicznym Radio ROXY. CGM.PL jest patronem medialnym imprezy.

 

Polecane

Share This