Różal uczy DJ-a Decksa rzucać nożem. Nie jest łatwo


2021.05.10

opublikował:

Różal uczy DJ-a Decksa rzucać nożem. Nie jest łatwo

fot. P. Tarasewicz

DJ Decks miał zmierzyć się w czerwcu z Albertem Sosnowskim na charytatywnej gali braci Collins. Niestety, do starcia nie dojdzie, ponieważ choroba nie pozwoliła producentowi na należyte przygotowanie się do pojedynku.

Niestety choróbsko pokrzyżowało mi plany przygotowań do „walki” z Albertem Sosnowskim i chociaż miała to być oczywiście walka pokazowa bez sensu było mi wychodzić do ringu zupełnie nieprzygotowanym. Pozdrawiam i zapraszam do wspierania fundacji braci Collins – napisał na Instagramie Decks. Finalnie do walki z Sosnowskim stanie Przemysław Saletą.

To, że Decks nie wejdzie do ringu z Sosnowski, nie oznacza, że całkowicie zaniedbał treningi. Producent pochwalił się krótkim filmem z zajęć u Różala, u którego bierze lekcje ninjutsu. Na nagraniu opublikowanym na instagramowym profilu nagraniu widzimy, jak producent uczy się rzucać nożem, ale z racji na to, że jest wyższy od Różala, zamiast w tarczę trafia w zawieszoną tuż nad jego głową metalową rurkę. Na szczęście nóż spada obok, nie robiąc nikomu krzywdy, niemniej przez moment jest gorąco. Zobaczcie.

Sprawdź także: GM2L po zmianach – czym teraz stanie się przedsięwzięcie Malika Montany?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dj Decks (@djdecks)

Polecane

Share This