Różal wyjaśnia gwiazdora disco polo. Ten odpowiada. Różal jednak wie jaka jest prawda


2020.11.19

opublikował:

Różal wyjaśnia gwiazdora disco polo. Ten odpowiada. Różal jednak wie jaka jest prawda

instagram.com/marcinrozalrozalski/

Od momentu, kiedy na antenie Polsatu Sławomir Świerzyński skrytykował legendarny Kult, co chwilę spada na niego fala krytyki. Wczoraj za Bayer Full przepraszali inni gwiazdorzy nurtu, co ciekawe swoje trzy grosze na temat Świerzyńskiego dorzucił zawodnik MMA, Marcin Różal Różalski, znany z ratowania źle traktowanych zwierząt.

– Ten Przystojniejszy, czarny, starszy Pan z grzywką to Sułtan. TU wygląda mega dobrze dzięki Marcie Kwiatkowskiej Hrabinie mojej kochanej. Historia Sułtana jest bardzo smutna.Jeździł z 3 innymi końmi w zaprzęgu, który prezentował się jak nie z tego świata. 4 piękne Fryzy w czarnej karocy. 1 raz zobaczyłem Go i oniemiałem. Po kilku latach Marta zobaczyła Sułtana w stanie przypominającym gówno, wystawionego na sprzedaż, a jak nikt nie kupi po nóż. Gdy był zdrowy i piękne zarabiał w c..j floty dla ówczesnego właściciela, którym był jeden taki co śpiewa disco polo i płacze teraz jakie to on ma wydatki i, że chorzy potrzebują jego muzyki.

Na tamtą porę, gdy Koń, który zarobił dla niego krocie zachorował, to nawet złotówki na Jego leczenie nie przeznaczył, tylko odsprzedał go dalej, do dorożki w Warszawie. Tam został zajechany jak c..a dupa i gdy już w ogóle nie nadawał się do niczego został oddany w stanie krytycznym handlarzowi. Kviatkova wywęszyła Sułtiego i się zaczęło. Zlicytowałem swoje trofea sportowe za walki, zrobiliśmy zbiórkę i na momencie uzbieraliśmy kwotę potrzebną na uratowanie Sułtana. Zapytałem Martę wtedy czemu On, a Ona, że się w Nim zakochała. Wtedy też odczuła pierwszy raz to, co nazywane jest hejtem. Cena jako za Fryza była niska, ale jako za mięso wysoka. Wykupiliśmy Go. Gdy Marta opublikowała zdjęcia w jakim jest stanie nagle p…y k…y zamknęły, a tak kąsały, że Panienka chce Sobie Fryza tanio kupić.S tan Sułtiego tragiczny. Nie z nam się bardzo na fachowych nazwach, ale okrucieństwa jakie przychodzą na myśl, które bym zafundował tym, co Go tak urządzili przechodzą ludzką wyobraźnię. Zaczeła się „naprawa” Staruszka”. Na tą chwilę w Sułtana wpakowany jest majątek, bynajmniej dla mnie. Teraz znów pojawia się niby piosenkarz. Marta dzwoni do niego i opowiada cała historię i pyta, że skoro tyle lat Go miał, a On zarobił tyle floty to może chce Go od Nas. Wiadomo, że za darmo, byle by o Niego dbał i leczył. Może serce ukuło, zrozumiał błąd, czasem ludzie się budzą, późno, ale budzą. Może chciałbym jakoś Mu pomóc u Nas? Marta w telefonie usłyszała… – napisał na swoim Instagramie Różal.

Do Sławomira Świerzyńskiego z prośbą o komentarz do słów Różala zadzwonił Fakt. Disco polowiec stwierdził, że w zarzutach stawianych mu przez Marcina prawda jest tylko to, że kiedyś rzeczywiście był właścicielem Sułtana. Swierzyński stwierdził, że rzeczywiście przywiózł konia jako źrebaka z Holandii, ale po trzech latach go sprzedał i nie wiedział, że koń jest w złym stanie.

Lider Bayer Full nie wspomniał jednak, że Sułtana sprzedał własnemu synowi…

Dobry wieczór Szanowni. Sułtan gejt część dalsza.Na fejbukowej stronce Marty Kviatkovej i na moim fanpejdżu jest filmik Hrabiny dementujący kłamstwa dawnego właściciela Sułtiego,w których chce się wybielić i tłłumaczy się po tym,jak opisałem historię Sułtana i potraktowanie Go przez…..Nawet Sułtan go wybrechtał. Jak widać potwory nie istnieją, które robią krzywdę.To My Himosapiensi – napisał w kolejnym poście Różal.

Poniżej także film Marty Kviatkowej, która dokładnie wyjaśnia kłamstwa lidera Bayer Full.

Posted by Marcin Różal Różalski on Wednesday, November 18, 2020

Polecane


Share This