Różu nigdy za mało – wielki powrót BLACKPINK


2022.09.16

opublikował:

Różu nigdy za mało – wielki powrót BLACKPINK

fot. mat. pras.

Światowe supergwiazdy BLACKPINK prezentują swój długo oczekiwany drugi album „BORN PINK”. Premierze albumu towarzyszy teledysk do najnowszego singla „Shut Down”.

Promocja „BORN PINK” rozpoczęła się bijącym rekordy singlem „Pink Venom”, który znalazł się na szczycie listy Billboard Global 200 i zadebiutował na 1. miejscu światowego rankingu Top Songs Spotify, gromadząc 7,9 miliona streamów w ciągu pierwszych 24 godzin. Oficjalny teledysk do piosenki także podbił YouTube, zdobywając 90,4 miliona wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin. To największy jak dotąd debiut Jisoo, Jennie, Rosé i Lisy, największa kobiet premiera w tej dekadzie (zarówno w grupie, jak i solo) i trzeci co do wielkości najlepszy wynik oglądalności w 24 godziny po premierze.

Już 15 października największa żeńska grupa k-popowa wyruszy w światową trasę koncertową. Trasa, na którą sprzedano ok. 1,5 miliona biletów, rozpocznie się w Seulu i obejmie m.in. Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Niemcy, Francję, Arabię Saudyjską, Singapur i Nową Zelandię.

Polecane

Share This