RPS Club Meeting 2 bez Nine`a


2012.04.13

opublikował:

RPS Club Meeting 2 bez Nine`a

Niestety europejska trasa Nine`a została przełożona przez oficjalny menagement artysty. Nine nie może na dzień dzisiejszy opuszczać kraju i w związku z tym europejscy promotorzy przekładają na jesień wszystkie z ośmiu zaplanowanych koncertów artysty. Dotyczy to również RPS Enterteyment, które było odpowiedzialne za występ Nine`a w dniu 26.04. w poznańskim klubie u Bazyla (ul. Św. Wojciech 28).

Jednocześnie RPS Enterteyment zapewnia, iż dołoży wszelkich starań aby Nine pojawił się w kraju. W odpowiedzi na liczne zapytania związane z przyjazdem legendarnego rappera z Bronxu oświadczamy, iż jesteśmy w stałej łączności z menagementem artysty i będziemy na bieżąco informować o przygotowaniach do trasy. – czytamy w oficjalnym mailu.

Impreza z pod znaku RPS CLUB MEETING 2 odbędzie się pomimo braku amerykańskiego headlinera. „Ze swojej strony dodam, ze chcieliśmy zastąpić Nine`a, jeśli wogóle to możliwe innym artystą ze Stanów niestety czas bardzo ograniczył nasze możliwości i w związku z tym stawiamy na chłopaków wyłacznie z naszej wytwórni” – wyjaśnia organizator mityngów – Peja.

26.04. „U Bazyla” zobaczycie i usłyszycie na żywo: Medi Top Glona i Hirassa – dobrze znanych lokalnej społeczności hip hopowej reprezentantów PC Parku (Rataje). Wraz z nimi zagra Gandzior, który nadal promuje swój debiutancki legal „Gorące wersy płoną”. Nie zabraknie też artystów z poza Poznania. Na scenie wraz z perkusistą pojawi się rewelacja ostatnich miesięcy, Młody Wilk popkillera – Vixen, który będzie miał okazję zaprezentować premierowo poznańskiej publiczności materiał ze swojej bogatej dyskografii pamiętając jednocześnie o krążku „Rozpalić tłum” wydanym w RPS. Luki po Nine` ie nie da się wypełnić ale podczas imprezy zagra też świeżo po debiucie reprezentant Starego Miasta – Śliwa, który aktualnie promuje krażek „Pełen etat”.

Na scenie pojawi się też Peja, który wykona z w/w artystami gościnne zwrotki z albumów, na których się udzielił. Poznańska publika może spodziewać się również wspólnego wykonania wraz z duetem Massey & Kubix nośnego ostatnimi czasy utworu „Hajs”, do którego powstał również klip. Imprezę otworzy bydgoska ekipa Sativa skład. W związku ze zmianą line up-u ceny idą w dół. Bilety w cenie 25 zł dostępne będą w dniu koncertu w kasie klubu „U Bazyla”. Za zaistniałą sytuację przepraszamy tych fanów, którzy chcieli się wybrać właśnie ze względu na koncert Nine`a.

Polecane

Share This