Ruda z Red Lips nie jest już ruda. W obliczu braku koncertów wokalistka znalazła nowe zajęcie


2021.02.04

opublikował:

Ruda z Red Lips nie jest już ruda. W obliczu braku koncertów wokalistka znalazła nowe zajęcie

fot. Instagram / @ruda_cross_n_roll

Lada dzień minie rok, odkąd pandemia niemalże zmiotła koncerty z powierzchni. Wprawdzie mieliśmy w Polsce kilkumiesięczne okienko, które pozwalało na organizację występów z zachowaniem reżimu sanitarnego, ale ograniczenia odbijały się na rentowności tych imprez, więc trudno mówić o sensownej rekompensacie dla artystów, techniki scenicznej, pracowników obsługi itd. Coraz częściej słyszymy o muzykach, których sytuacja materialna zmusza albo do porzucenia grania, albo chociaż do czasowego zawieszenia karier. Inni wykorzystują przerwę w koncertowaniu do realizowania się na płaszczyznach, które zawsze ich kręciły, ale dotychczas natłok zajęć nie pozwolił im się na nich skupić. I właśnie w tej ostatniej grupie jest Joanna Lazer, czyli Ruda – wokalistka grupy Red Lips.

Sprawdź także: Mariah Carey pozwana przez siostrę

Jeszcze niedawno byłam ruda i skakałam wyłącznie na scenie – tymi słowami Ruda wita się z widzami na swoim nowym kanale Ruda Cross’n’Roll. Warto zaznaczyć, że obecnie ksywka średnio pasuje do wizerunku wokalistki, ponieważ w powitalnym nagraniu Asia zaskakuje burzą blond włosów. – Nie będzie to profil tylko o sporcie, ale o wszystkich moich zajawkach, mniej i bardziej hardkorowych – zapowiada.

Znajdziecie tu to, co kocham w życiu najbardziej – dużo sportu i dużo motywującej, nowoczesnej muzy do uprawiania sportu oraz mnóstwo energii i inspiracji do działania. W trudnych czasach pandemii koronawirusa każdy z nas szuka ucieczki od szarej codzienności, także ja! Ten kanał powstał z potrzeby działania i inspirowania innych. Tu właśnie znajdziecie mój sposób na covid i wszystkie z nim związane ograniczenia oraz frustracje – czerpcie bez ograniczeń! – zachęca wokalistka.

Jesteśmy przekonani, że po poluzowaniu obostrzeń Red Lips wrócą na scenę. Grupa ma na koncie trzy płyty – „To co nam było”, „Zmianę planu” i „Ja wam zatańczę”. Po premierze tego ostatniego krążka Asia i Łukasz Lazerowie odwiedzili naszą redakcję, by spotkać się z Arturem Rawiczem. Zobaczcie zapis ich rozmowy.

Polecane


Share This