Rusza profesjonalna bokserska liga raperów


2020.06.20

opublikował:

Rusza profesjonalna bokserska liga raperów

fot. mat. pras.

W ostatnich latach niewiele słyszymy o Seanie Kingstonie, a kiedy już nawet pojawia się w mediach, to bardziej w kontekście starć z policją, a nie działalności muzycznej. Tym razem wokalista daje o sobie znać w inny sposób – organizując Professional Rapper Boxing League, czyli profesjonalną ligę bokserską raperów.

Kingston organizował ostatnio w swojej rezydencji pojedynki, w których mierzyli się Lil Tjay i YK Osiris. Wokalista oraz współpracujący z nim hip-hopowy agent Triple The Mogul zainteresowali projektem ligi bogatych inwestorów, dzięki czemu ich kapitał wynosi obecnie – jak podaje The Blast – ok. 50 mln dolarów. Wsparcie dla PRBL deklarują podobno Top Rank i Zuffa LLC, firma, która wspólnie z Daną White’em stworzyła UFC.

Sprawdź też: Lil Wayne: „Biały gliniarz uratował mnie, kiedy miałem 12 lat”
Liga ma ruszyć w lipcu. Gotowość do pojedynkowania się obok YK Osirisa i Lil Tjaya zadeklarował już Trippie Redd, nieoficjalnie mówi się także o Soulja Boyu. Organizatorzy przedsięwzięcia zwracali się już podobno z propozycjami do Drake’a i Tory’ego Laneza. Walki mają być transmitowane raz w tygodniu w systemie Pay Per View. Pojedynki będą się póki co odbywać w rezydencji Kingstona, ale docelowo mają być wielkimi imprezami sportowymi z udziałem publiczności. Oczywiście nie wydarzy się to, dopóki koronawirus nie ustąpi.

Polecane

Share This